Nevşehir Belediyesi 1 Milyonluk Senedi Ödeyecek mi?

Nevşehir'de yazmaktan konuşulmaktan çekindiğini konuları yine CT Haber olarak dile getiriyoruz.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir'de yazmaktan konuşulmaktan çekindiğini konuları yine CT Haber olarak dile getiriyoruz. Kentimizde kendini gazeteci sananlar suya sabuna dokunmaktan imtina ederken Medya Çalıştayı yapılınca engellemek için aslan kesiliyorlar. Peki kentimizin belediyesinin borçlu olmadığı 1 Milyonluk Senet için neden tek bir yazı kaleme almazlar.

KARANLIK DÖNEM AYDINLANMALI

Nevşehir Belediyesporun son dönemlerde ki gündeme dair konularına açık yüreklilikle açıklamalarda bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran nasıl bir enkaz aldıklarını ve hala o dönemin borçlarını ödediklerinide belirtti.

İBRAHİM YÜZER MASUMİYET ABİDESİMİ

Nevşehir Belediyesporun bir dönemki gölge başkanı hatta o ne derse o olurdu döneminin baş mimarı geçmiş dönem belediye başkan yardımcısı İbrahim, Rasim abisinin al sende bununlada sen oyna diyerek resmen koskoca kulübü arkadaşının elini oyuncak gibi verip har vurup harman savurmasına sebep olmuştu.

Galatasarayın başarılı ismi Kerem Aktürkoğlunu bile kapısında bekleten beğenmeyerek transferinden vazgeçen İbrahim elin memleketinde Nevşehirli vatandaşlara tepeden bakarak kendi memleketinde Nevşehirliyi hakir görürdü, tabiki onunda anlatacağı çok şey vardır Soner Şallı yı görevden aldığında eski ismi ile Kocatepe Kahvesinde yaş pasta keserek kutlama yaptığınıda biliyoruz bu neyin kutlamasaydı İbrahim kim görevden aldığı bir menejer ile kutlama yapar?

BİR MİLYONUN MİMARI, İBRAHİM YÜZERDİR

Hiç masum değilsin İbrahim Yüzer hiç bir zamanda olmadın Bir Milyon Liralık senedin baş sorumlusu sensin.Hangi film fırıldak ile bu bir milyonluk senedi Nevşehir Belediyesine ödettirecektin?

Kamuoyu şunu çok iyi bilmeli Acerler inşaatın alacaklısı olduğu senette, Nevşehir Belediyesi borçlu değildir.Bu borç kime aitse borcu o kişiler ödemelidir. Değerinin kat kat üzerinde ödeme yapılan futbolcular ve menajerler araştırılmalıdır. Birçok şaibeli olayların şaibeli ödemelerin ve karanlık işlerin çevrildiği sık sık kamuoyunda dile getirilen 2019-2020 sezonu ve 2020- 2021 sezonunun ilk devresi şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmalıdır.

Milyonlarca liralık ödemelerin, hatta o dönemki Voleybol takımında ki şüpheli bir çok konunun da araştırılması ve kamuoyu ile paylaşılması gerekmektedir.

NEVŞEHİR BELEDİYESİ BİR MİLYONLUK SENEDİ ÖDERSE KANUNSUZ İŞ YAPMIŞ OLUR

Buradan tüm takipçilerimize ilan ediyoruz bu borç Nevşehir Belediyesine ait bir borç değildir. Bu borç esasında her türlü biz bu işi hallederiz diyen dönemin belediye başkanı ve yardımcısına ait bir borçtur. Aklı veren BORCU ÖDESİN, milleti kandırmakla insanlara umut satmakla arkadaşlarına Nevşehiri peşkeş çekmekle olmuyor bu işler utanmadan yüzünüz kızarmadan bu şehirde dolaşıyor hala bu memleketin belediyesinin ekmeğini yiyorsanız bu borcuda ödeyin arkadaşlar.

02 Nis 2022 - 21:30 - Gündem