Nevşehir'in Nabzını Tutuyoruz

CT Haber olarak Nevşehir Belediyesinin hem de ilçe ve belde belediye başkanlarının çalışmalarını vatandaşlara kapı kapı gezerek anket şeklinde soruyoruz.

Büyütmek için resme tıklayın

CT Haber olarak Nevşehir Belediyesinin hem de ilçe ve belde belediye başkanlarının çalışmalarını vatandaşlara kapı kapı gezerek anket şeklinde soruyoruz.

Nevşehir merkez, 7 ilçesinden ve beldelerinden haber, video ve röportajlarla yerel gündemi okuyucular ve izleyicilerle buluşturan, Nevşehir'in en çok takip edilen ve en güncel haber sitesi olan CT Haber, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin ardından geçen 3 yıllık süreçte belediye başkanlarının çalışmalarını Nevşehirli vatandaşlara bir çok kez mikrofonlarımızı uzatarak sorduk.

Nevşehir vatandaşların yerel gündemi daha yakından takip etmelerini ve tüm belediyelerde yapılan hizmetlerin gözden geçirilmesinin amaçlandığı anket ile hem Nevşehir Belediyesinin hem de ilçe ve belde belediye başkanlarının çalışmaları vatandaşlara kapı kapı gezerek anket şeklinde soruyoruz.

CT MEDYA TARAFINDAN ANKETLERİMİZ BAŞLIYOR.....

1 Nisan 2022 günü ilk anketimiz Çat Beldesinde yapılmaya başladı. Vatandaşların ilgi gösterdiği ankette o yerin nüfusunun %10 kadar anket yapıyoruz. CT Medya olarak Kapadokya'nın Merkezi Nevşehir, ilçeleri ve beldelerde vatandaşın nabzını tutmaya devam edeceğiz.

CT Medya bünyesinde yapılan TV programlarımız, haberlerimiz yayınlandığı www.cthaber.com portalı ve farklı prodüksiyonlarla kentimizin her daim daha iyi yerler olması için durmadan çalışacağız.

Yapılan anket neticesi hem mevcutta görülen sonuçlar ile hem de alınan sonuçların ilçe nüfus yoğunluklarına oranı ile iki ayrı şekilde açıklanacak.

01 Nis 2022 - 14:26 - Gündem