AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı'na Yoğun Katılım

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Aralık ayı Daraltılmış İl Meclis Toplantısı yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Video için play'e tıklayın

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Aralık ayı Daraltılmış İl Meclis Toplantısı yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Nevşehir Ticaret Borsası Salonunda gerçekleştirilen, AK parti Nevşehir İl Başkanlığı Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Nevşehir il Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı, İlçe Başkanları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Teşkilat Koordinatörleri, İl ve İlçe teşkilat mensupları ile gerçekleştirildi.

AK Parti Nevşehir il Başkanı Ali Kemikkıran, yapmış olduğu açılış konuşmasında; “Bugün bütün teşkilat üyelerimizle bir aradayız. Danışma meclislerinin temel özü karşılıklı olarak hem teşkilat içi hem yerel yönetimler bağlamında hem de genel siyasete ilişkin istişarelerde bulunmaktır. Bunu teşkilatlarla, meclis üyelerimizle, yerel yönetimlerimizle istişare ederek varsa eksiklerimizi gidererek tamamlamak daha doğruyu daha verimli yolu tespit etmektir. Dolayısıyla Genel Merkezimizin de bu noktada bizlerinde önerisi üzerine yeni oluşturmuş olduğu bu danışma meclisi formatının inşallah hayırlara vesile olmasını da Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum” dedi.

"Dünyadaki En Güçlü 10 Ülke Arasında Yerini Alan Bir Türkiye’dir"

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de; "AK Parti Nevşehir ailemizle İl Danışma Meclisi toplantımızdayız… 2023’e giderken onların tek derdi vesayete açık bir Türkiye; bizim derdimiz ise AK kadrolarımızla, Cumhur İttifakı’mızla çalışarak müreffeh, gelişmiş, zengin, dünyadaki en güçlü 10 ülke arasında yerini alan bir Türkiye’dir." dedi.

Açıkgöz, “Değerli yol arkadaşlarım iktidara geldiğimiz günden bugüne çok badireler atlattık. Bu badirelerden her zaman daha da güçlenerek çıktık. Pandemi gibi çok sıkıntılı bir süreç geçirdik. Bu süreç hem ülkemizi hem de dünyayı etkisi altına aldı. Evet, zor bir süreçten geçiyoruz bizler bu süreçte çalışmalarımızı durmaksızın devam ettirerek bu zor günleri de yine hep birlikte aşacağımıza inanıyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum “dedi.

Açıkgöz'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Doğum Günü Kutlaması

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü de kutlayan Milletvekili Açıkgöz; "Ülkemizi büyük Türkiye idealine taşıyan, davasında bulunmaktan şeref duyduğumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a millete hizmet yolunda bereketli ömürler diliyoruz…" sözleriyle konuşmasını bitirdi.

26 Şub 2022 - 20:36 - Siyaset