Polat'tan Türk Eğitim Sen'e Ziyaret

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesini ziyaret etti.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Polat Tes Nevşehir şubesini ziyaretinde; Nevşehir'i eğitimde 1.sıraya getirmeyi amaçlıyoruz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için eğitimin tüm paydaşları ile birlikte mücadele edeceğiz. Şehrimize ve ülkemize hizmet için verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek hepimizin görevidir. Halk eğitim merkezleri ve Meslek liseleri ile ilgili projelerimiz var. Hayata geçireceğiz. Nevşehir'i LGS ve Üniversite sınavlarında hak ettiği seviyeye getirmek için var gücümüzle savaşacağız. Dedi.

TES. Şube başkanı Tayfur Urgenç; eğitim ve öğretim planlamasında sendika olarak öğrenci ve eğitim çalışanlarına olumlu yönde yapılacak her faaliyeti destekleyeceklerini ifade etti. İnanıyoruz ve yapılan çalışmalarda gösteriyor ki Nevşehir eğitimde hak ettiği yeri alacaktır. Yapılan faaliyetler ve çalışmalar Nevşehir eğitimine yeni bir ivme kazandırmıştır. İfadelerini kullanarak İl Milli Eğitim Müdürü Polat'a nazik ziyaretlerinden ve Nevşehir eğitimine kazandırdığı olumlu ivmeden dolayı teşekkür etti.

Sendika yönetim kurulu üyeleri Memiş Bülbül, Bülent Yalçın, Hasan Hüseyin İyilikli, Yakup Çorak, Sefa Atar'ın, Denetleme Kurulu başkanı Kubilay Özdil, bşk.yrd. Yaşar Altuner'in, Disiplin kurulu bşk. Önder Doğan'ın, Kadın Komisyon bşk.Afet Özçam bşk.yrd. Canan Sırakaya'nın ve Derinkuyu TES. başkanı Ali Ekici'nin bulunduğu ziyarette başkan Urgenç İl Müdürü Polat'a Orhun anıtlarından Bilge Tonyukuk abidesinin maketini günün anısına hediye etti.

24 Şub 2022 - 08:57 - Gündem