'Mahallede Maç Var' Etkinliği Seremonisi Düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığıyla düzenlenen 23 Nisan Futbol Turnuvası 'Mahallede Maç Var' etkinliği Nevşehir’de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Avcı, Spor Şube Müdürü Mehmet Ünal Kitapcı, TFF Nevşehir İl Temsilcisi Mehmet Tolga Karaca, sporcu ve ailelerin katılımı ile birlikt

NEVŞEHİR(MHA)  Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığıyla düzenlenen 23 Nisan Futbol Turnuvası 'Mahallede Maç Var' etkinliği Nevşehir’de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Avcı, Spor Şube Müdürü Mehmet Ünal Kitapcı, TFF Nevşehir İl Temsilcisi Mehmet Tolga Karaca, sporcu ve ailelerin katılımı ile birlikte tören düzenlendi. 

Spor sevgisi olan her çocuğun rahatlıkla erişebildiği mahalle futbolunun heyecan ve saflığını 23 Nisan ruhu ile birleştirerek bütün ülke çocuklarına yayma amacıyla başlatılan 23 Nisan Futbol Turnuvası 'Mahallede Maç Var' etkinliği Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi içerisinde bulunan halı sahada Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ın yapmış olduğu başlama vuruşu ile müsabakalar başladı. 

İl Müdürü Özdemir "Spor sevgisinin aşılanması ve tabana yayılması noktasında önemli bir etkinlik, bizler her daim dediğimiz gibi sporu tabana yaymak ülkemizde ve ilimizde sporu çağ atlatacak. Bu önemli etkinliğe katılan tüm takımlara başarılar diliyorum" dedi. 

23 Şub 2022 - 12:38 - Spor