Geri Ödemesiz Destek İçin Son Başvuru 23 Şubat

TÜBİTAK'ın girişimcilere geri ödemesiz destek sağladığı BİGG Programı için uygulayıcı kuruluş olarak başvuru almaya devam ediyor.

TÜBİTAK'ın girişimcilere geri ödemesiz destek sağladığı BİGG Programı için uygulayıcı kuruluş olarak başvuru almaya devam ediyor.

ANKARA (İGFA) - Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk’ün teknoloji odaklı inovatif fikirlerin ortaya çıkartılması ve desteklenmesi amacıyla 2017 yılında kurduğu Lonca Girişimcilik Merkezi, İTÜ Çekirdek ile yaptığı iş birliğiyle, TÜBİTAK'ın girişimcilere geri ödemesiz destek sağladığı 1.512 Bireysel Genç Girişim (BİGG) Programı için yeni dönem başvuruları almaya devam ediyor.

LoncaBİGG sürecinde girişimciler hem Lonca Girişimcilik Merkezi’nin hem de İTÜ Çekirdek'in networkünden faydalanmanın yanı sıra projelerini belli bir aşamaya getirmeleri durumunda Lonca'nın diğer desteklerinden de yararlanabiliyor. Lonca, BiGG Uygulayıcı Kuruluş olarak girişimcilerin iş fikirlerini
www.loncagirisim.com adresi üzerinden alıyor.

Girişimciler, TÜBİTAK’ın 2022’nin ilk çağrı dönemine, Lonca Girişimcilik Merkezi’nin internet sitesi üzerinden 23 Şubat 2022 Çarşamba gününe kadar başvurabilecek.

Girişimler, TÜBİTAK'ın 200 bin liraya varan hibe desteğinden yararlanma şansı ele edece

21 Şub 2022 - 11:05 - Ekonomi