İYİ Parti Avanos İlçe Başkanı Aker'den MHP İl Başkanına Jet Cevap

İYİ Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker'den MHP İl Başkanı İlhan Kaya'ya Jet Cevap geldi

İYİ Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker'den MHP İl Başkanı İlhan Kaya'ya Jet Cevap geldi

İYİ Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker sosyal medyasında yaptığı açıklamada; Bu videoyu yaklaşık 4 saat önce çekmiştim. Biraz öncede MHP Nevşehir İl Başkanının benim hakkımda ki basın açıklamasını okudum. Türkiye genelinde bir çok sosyal mecrada paylaşılan videomun neresinde Sayın Devlet Bahçeliye hakaret var merak ediyorum! Ve olmayan bir hakaret için de kimden özür dilemeliyim onu da bilmiyorum! Bu ağır dille, tehditkar açıklamalarla, gülümsemeden, samimiyetten uzak tavırlarla nasıl bir siyaset amaçlıyorlar onu hele hiç bilmiyorum.

Ama bildiğim tek bir şey var; Mizahı unutmuş, hoşgörü duygunuzu yitirmiş, sevgiden uzaklaşmış, İYİliğe düşman olmuşsunuz!…

Kaba kuvvet ve tehditler gönül gözünüzü kapatmış! Ben bu memleketin her bir ferdini ayrı ayrı seviyorum. Kimseyi ayrıştırmadan ötekileştirmeden seviyorum. Siz istediğiniz yoldan gidin benim yolum İYİlik ve Sevgiden geçer. Sayın Nevşehir MHP İl Başkanı İlhan Kaya; bana karşı yaptığınız ağır açıklamalara ve hoşgörüyü unutmuş kalbinize rağmen sizi de SEVİYORUM… Sevgiyle kalın diyerek başka bir video yayınladı. 

İŞTE O CEVAP VİDEOSU

19 Şub 2022 - 19:05 - Siyaset