Kardelen Koleji Sessiz Canlara Ses Oldu !

Kardelen Koleji , sosyal sorumluluk projelerinde de öne çıkmaya devam ediyor.

Kardelen Koleji , sosyal sorumluluk projelerinde de öne çıkmaya devam ediyor.

Kardelen Kolejinden yapılan açıklamada;

"Kardelen Koleji Drama dersinde bu hususta farkındalık yaratmaya çalışan Drama öğretmenimiz rehberliğinde minik kardelenlerimiz ve değerli velilerimiz sessiz canlara umut oldu. Kış mevsiminin oldukça sert geçtiği şu günlerde amacımız hem kardelenlerimizin sosyal duyarlılığını geliştirmesine katkı da bulunmak hem de sokaktaki can dostlarımızın yiyecek ve su ihtiyaçlarını gidermek" denildi.

Konuyla ilgili konuşma yapan Kardelen Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Burhan KAYNAR

‘’ Hayvanların ve doğanın dilini çözdüğümüz ve onlarla bu evreni paylaştığımız gün, tüm canlıların da sorununu çözmüş olacağız. Ne kadar zor olsa da biz bunu hedefleyerek ilerliyoruz. Bu kapsamda farkındalık yaratmaya çalışan ve projemizi başlatan Drama öğretmenimize ,hayata geçiren minik kardelenlerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

Geleceğin parlayan ışığı olan çocuklarımızın bu konuda bilinçlenmesiyle ilerde bu meselenin çözüleceğine inandığını belirten KAYNAR, her şeyin en iyisini yapan ‘’Mutlu Bireylerin Okulu’’ sessiz canlara da ses olmaya ve mutluluk dağıtmaya devam edecek, diyerek konuşmasını bitirdi.

17 Şub 2022 - 17:04 - Gündem