Başkan Ali Kemikkıran Yine Geri Vites Mi Yaptı ?

CT Haber olarak kentimizdeki siyasetten spora, ekonomiden yaşama bir çok konuda sizlere bin bir zorlukla haberler ulaştırmaya devam ediyoruz.

Büyütmek için resme tıklayın

CT Haber olarak kentimizdeki siyasetten spora, ekonomiden yaşama bir çok konuda sizlere bin bir zorlukla haberler ulaştırmaya devam ediyoruz. Seçilmiş Belediye Başkanı Rasim Arı görevden mi alındı yoksa ciddi sağlık sorunları nedeniyle İSTİFA mı etti. Tüm Nevşehir bu konunun artık aydınlatılmasını istiyor. 

HADİ BAŞKANIM! NEYİ BEKLİYORUZ?

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran yeter artık dedi, iftira dedi, vay şöyle vay böyle dedi içi boş çıktı yine. Bir hafta oldu başkan İMF den mi onay bekliyorsun? NATO dan mı? AK Parti Genel Merkezi ile görüştük onlarda basın toplantısı yapılmış istemişler, orası da tamam hatta duyumumuza ekleme yapalım onlarda "HADİ" diyomuş, belgeleride vermişler, konularıda söylemişler peki neyi bekliyoruz?

CT HABER OLARAK BİZ HAZIRIZ! CANLI YAYINLAYACAĞIZ!

CT HABER ekibi olarak dört kamera,dört mikrofonla canlı yayın ekibimiz hazır kıta beklemekte, ayrıca bizzat şahsım "Can Taşkın" olarak soruları soracağım, sorularımda hazır heyecanla AK Parti İl Başkanlığının yapacağı basın toplantısını bekliyorum.

TÜM KAMUOYU İL BAŞKANININ, AÇIKLAMASINI BEKLİYOR!

Toplantının esas konusunun Rasim Arı ve istifa süreci olduğunu gazeteci yazar İsmail Saymaz bile duydu, hatta köşe yazısına taşıdı konuyu AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran'ın basın toplantısı yapamadığına bırakın sadece Nevşehir'i tüm ülke olarak görüyor ve şahitlik ediyoruz.

BİZ BUNU ANLATMAYA ÇALIŞTIK

AK Parti Genel Merkezine aylardır bir çağrıda bulunuyoruz, Nevşehir İl Teşkilatı bitik durumda, etkisiz durumda. Hiç bir konuya cevap vermiyor, veremiyor. Sessiz sakin tepkisiz kalıyor, bırakın basını muhalefet partisi il ve ilçe teşkilatlarına bile cevap veremiyor yok hükmünde bir teşkilata Nevşehir'i emanet ettiniz, peki bu teşkilat ile nasıl seçimlere gireceksiniz?

SAYIN ERKAN KANDEMİR BU GELİŞMELERDEN HABERDAR MI?

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Sayın Erkan Kandemir, AK Parti İç Anadolu Bölge Koordinatörü Sayın Mustafa Köse bu gelişmelerden haberdar mı?Farkındamısınız Nevşehirde yaşanan son bir haftada ki olayların, gündemlerin ve konuların neler olduğunun?

İç İşleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Sayın Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Merkez Sekreteri Sayın Fatih Şahin ve Nevşehirin AK Partili temsilcileri sizlere sesleniyoruz, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran'ın ne halde olduğunu hepiniz görün.

T.C Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, kentimizdeki siyaset iklimini görüp değerlendirdikten sonra AK Partili siyasilere dediği gibi sizin neyiniz var diye başka kim soracak? 

26 Oca 2022 - 13:59 - Siyaset