Başkan Kemikkıran, Yalan İftira Paylaşımı Sonrası Ne Açıklama Yapacak?

Nevşehir AK Parti İl Başkanı olduktan sonra yaptığı çalışmalar ve yapamadığı açıklamalar sonrası tepkiler çeken Ali Kemikkıran sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla adeta meydan okudu. 

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir AK Parti İl Başkanı olduktan sonra yaptığı çalışmalar ve yapamadığı açıklamalar sonrası tepkiler çeken Ali Kemikkıran sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla adeta meydan okudu. 

PEKİ BU PAYLAŞIMI KİME YAPTI

Nevşehir AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran kişisel sosyal medya hesabından Yalanlar, iftiralar artık sabrımız taştı. Hakikatleri belgeleri ile konuşacağız, kamuoyu ile paylaşacağız. şeklinde yaptığı paylaşımı hangi konu ve kim yada kimlere karşı yaptığını henüz netlik kazanmazken paylaşımının altındaki vatandaşların yorumları ise çok ilginçti. 

AK Parti İl Başkanı koltuğunda oturan bir siyasinin böyle bir paylaşım yapması ise bir çok Nevşehirli tarafından komik bulundu. Madem bir çok belge ve dosya var neden açıklamadınız bu zamana kadar şeklinde tepkiler alan Kemikkıran şuana kadar sessizliğini koruyor. 

GÖREVE GELDİĞİNDEN BERİ HAKKINDA ÇIKAN KONULARA CEVAP DAHİ VEREMEDİ 

Başta CT Haber olarak bir çok konuyu yazdık , sorduk çıkıp bir tek açıklama yapamayan Başkan Kemikkıran, matbaaya ulaşarak gazeteyi basma baskısı yaptı daha sonra Nevşehir Belediye Spor maçlarını yayınlamasına vesile olan bir iş anlaşmasını baskılarla engelledi. 

Muhalefet partisi İl Başkanlarının yaptığı tek bir açıklamaya karşı cevap bile veremedi. Nevşehir Belediyesine AK Parti adayı olarak konulan daha sonröva istifa eden Rasim Arı'nın adaylık ve başkanlık  döneminde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı olmasına rağmen o dönemde neler yaşandığını çıkıp açıklayacağına kim inanır. 

AKLINCA ABA ALTINDA SOPA GÖSTERİYOR 

AK Parti İl Başkanı daha hangi koltukta oturduğunu temsil ettiği makamı dahi idrak etmiş durumda değil. Bu zamana kadar neden sessiz kaldınız diye sormazlar mı? 

Yönetimizde FETÖ'den soruşturma geçiren kişilerin olmadığını mı söyleyeceksiniz? 

Yoksa GES konusunda bilgimi vereceksiniz?

Rasim Arı'nın istifa etmediğini görevden biz aldırdık mı diyeceksiniz?

Rasim Arı'nın farklı işler yapıp partiyi lekelediğini mi söyleyeceksiniz? 

Yoksa çok yakında gideceğinizi biliyorsunuz da gider ayak NEVŞEHİR'İ KARIŞTIRMAK MI istiyorsunuz?

Vatandaş merak ediyor çıkın açıklayın... Açıklamazsanız İSTİFA EDİN! ( Sağlık nedenlerinden dolayı)

İŞTE VATNDAŞLARIN PAYLAŞIM ALTINA YAPTIKLARI YORUMLAR

22 Oca 2022 - 15:33 - Gündem