Nevşehir AK Parti Camiasına Çağrımızdır!

Nevşehirli Vatandaşlar soruyor neden AK Partili bir konuşmacınız yok neden AK Partiliyim diyenler davalarını savunamıyor diye....

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehirli Vatandaşlar soruyor neden AK Partili bir konuşmacınız yok neden AK Partiliyim diyenler davalarını savunamıyor diye....

YOK MU BİR BABAYİĞİT, AK PARTİLİ TEMSİLCİ ARIYORUZ!

CT HABER olarak, şehrimiz Nevşehir'in gündem konularını ve temsilci konuklarını canlı yayın programlarımız ile açık oturum şeklinde sunmaya devam ediyoruz.

HER CENAHTAN TEMSİLCİ VAR! AK PARTİDEN NİYE YOK?

Başlıkta da belirttiğimiz gibi, takipçilerimiz ve dostlarımızdan bu yönde bir çok talep alıyoruz, soruyu da şu şekilde cevaplandırıyoruz, evet bizde bu konudan müzdaribiz fakat bir çok kişi ile iletişim kurmamıza rağmen, herhangi birinden AK Parti görüşlerini temsil etmek için canlı yayın açık oturum programımıza katılma davetimize cevap alamadık.

ALİ DAYI YOĞUN, DAĞDA TEPEDE GÜNEŞ ARIYOR?

Tabi ki AK Partililerde haklı, şu şekilde cevap veriyorlar. Öncelikle AK Parti İl Başkanı canlı yayın programına çıksın, soruları ve sorunları cevaplasın, sonra biz çıkalım diyorlar?

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran Türkiye rekorunu şu an için elinde bulunduran tek İl Başkanı olarak, yakın zamanda AK Parti Genel Merkezi tarafından onure edilecek.

Hangi rekor, konu nedir diye soracak olursanız onu da cevaplayalım.

TÜRKİYE DE İKTİDAR PARTİSİNİN İL BAŞKANI OLARAK, BASIN TOPLANTISI YAPMAYAN, YAPAMAYAN TEK İL BAŞKANI REKORU (ALİ KEMİKKIRAN'A) AİT!

Güneş dedik dağ tepe dedik iç başlık konumuzda, orada da yanlış anlaşılmayalım, şimdi vatandaş yanlış anlar burda ki güneş konumuz kesinlikle soyismi güneş olanlar değil, hatta şöyle bir ip ucu verelim, bildiğiniz bayağı Güneş Enerji Panelinden bahsediyoruz, hani şu kamuoyunda GES PROJESİ diye bahsedilen konudan. Hatta daha da derinleyelim konuyu Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığının proje ve onayı ile yapılan uzun yıllarca gelir elde edilen bir faaliyet var ya, hah o işte.

Sakın aklınıza eski Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'in Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığında olduğu gibi tesadüfler gelmesin, şen ortakların Gizligider'in orada olduğundan haberleri yoktur, neden derseniz çünkü o zaman Ali Kemikkıran il başkanı değildi.

Şen ortaklar, Kırşehir Mucur, Kırşehir Merkez ve Ürgüp te şu kış gününde güneşin vurduğu yerleri arıyorlar, açıkcası bizde Ankara'nın yalancısıyız, FETÖ ile iltisaklı isimler derken, bizde şaşırdık bu konudan tosladıklarını duyunca, (onaylanan halen hazırda gelir elde ettikleri GES PROJELERİ) de varmış tabiki, daha fazla olsun çabası biraz şey olmuş. Her neyse konumuza dönelim.

AK PARTİYE GÖNÜL VEREN İSİM VE KENDİSİNİ AK PARTİLİ HİSSEDEN TEMSİLCİLERE ÇAĞRIMIZDIR!

Her perşembe sunduğumuz, Canlı Gündem programımız da AK Parti fikir ve görüşlerini temsil edecek, ister eski, ister yeni. İster resmi görev almış,  ister canı gönülden ben her konuda partimi, görüşümü savunurum diyen (BİR BABAYİĞİT)  programımızda konuk etmek istiyoruz.

Koskoca AK Parti Nevşehirde kendisini temsil edecek 1 kişiyi bulamıyorsa, bu ayıp bize değil, parti teşkilatının bizzat kendisine aittir, umarız ki açık çağrımıza bir cevap alırız, konuğumuzu programımızda ağırlamaktan onur duyma hazzına ulaşırız.

20 Oca 2022 - 12:38 - Gündem