Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Canlı Yayında Sizlerle Olacak

CT Haber olarak Nevşehir ve diğer 80 ilimize ekibimiz ile gitmeye devam ediyoruz. Bugün Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Avukat Çetin Özaçıkgöz ve Parti Teşkilatı Niğde'ye gelerek esnaf ziyaretleri ve basın açıklaması düzenleyecek.

Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Avukat Çetin Özaçıkgöz  bir dizi ziyaret için Niğde'ye gelerek basın açıklamasında bulunacak.

Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Avukat Çetin Özaçıkgöz'e Niğde'de Genel Başkan Yardımcısı Fahri Şen, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan, İç Anadolu Bölge sorumlusu ve Niğde il Başkanı Zekeriya Özbek, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Aydoğan, Kadın Kolları Başkanı Nagihan Özbek, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Sultan Özbek, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Rabia Ülker, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ebru Ülker, Gençlik Kolları Başkanı Refika Nur ve Doğru Yol Partisi teşkilat mensupları eşlik edecek.

Doğruyol Partisi Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz Niğde'de ilk olarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını dinleyecek. Esnaf ziyaretlerinin ardından Genel Başkan Çetin Özaçıkgöz 14.00'de Niğde Ramada Otel'de basın açıklaması düzenlenecek. Basın Açıklamasını CT Haber TV'nin Youtube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/c/CTHABERTV

23 Ara 2021 - 11:36 - Siyaset