NEVÜ Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı Alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi NEVÜ akademik birimlerinde açık bulunan profesör doçent doktor öğretim üyesi ve öğretim elemanı kadrolarına toplam 43 kişi alacak.

29 Aralık 2020 tarih ve 31349 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi NEVÜ 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi hükümleri dâhilinde 7si profesör 11i doçent ve 9u doktor öğretim üyesi olmak üzere 27 öğretim üyesi alacak.

NEVÜ Eğitim Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Turizm Fakültesi Yabancı Diller Yüksekokulu akademik birimlerinde açık bulunan profesör doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 26. 24. ve 23. maddeleri  ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinde öngörülen puanları sağlamış olmak şartıyla başvuruda bulunabilecekler.

16 ÖĞRETIM ELEMANI ALINACAK

Ayrıca 2547 sayılı Kanunun ve 09.11.2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikin ilgili hükümlerine göre de Kozaklı MYO Hacıbektaş MYO Rektörlük Uluslararası İlişkiler Ofisi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Mühendislik Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Yazılımı Anabilim Dalı Fen Edebiyat Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Zihin Engelliler Eğitimi Anabilim Dalı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümü Siyasi Tarih Anabilim Dalı Rektörlük Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu Veterinerlik Bölümü Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü Alternatif Enerji Bölümü Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı ile Ürgüp Sebahat ve Erol Toksuz Meslek Yüksekokulu Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Turizm ve Otel İşletmeciliği Programlarına da toplam 16 öğretim elemanı alınacak.

NEVÜ AILESI AKADEMIK KADROSUYLA DA BÜYÜMEYE DEVAM EDIYOR

2020 Mart ayı itibariyle 29 profesör 60 doçent 222 doktor öğretim üyesi bulunan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi NEVÜ 2020 Nisan ayından itibaren tamamlanan ve devam eden 5 akademik personel alım ilanı ile birlikte 20 profesör 22 doçent 23 doktor öğretim üyesi 19 öğretim görevlisi ve 5 araştırma görevlisini daha akademik kadrosuna dahil etmiş olacak.

29 Aralık 2020 tarih ve 313349 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan NEVÜ Akademik personel alım ilanına linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/12/20201229-4-50.pdf

Bu e-posta zararlı içeriğe karşı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Antivirus ve e-posta Tarama Sistemleri tarafından taranmıştır.

Bu elektronik posta ve ekleri sadece adreste belirtilen kişi veya kuruluşun kullanımı için gönderilmektedir. Bu mesaj tarafınıza yanlışlıkla ulaşırsa lütfen gönderen kişiyi bilgilendiriniz ve mesajı sisteminizden siliniz. Mesajda ve eklerinde yer  alan bilgilerin her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişiler ile paylaşılması hukuki ve cezai sorumluluk doğurabilir. T.C. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin bu mesaj ve eklerinin içerigi ve yayımı ile ilgili hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

This email and the attachments are sent to the individual or entity defined in the address field only. If you are not the intended recipient or have received the message in error please notify the sender and remove the message from your system immediately. Sharing the information in the message or the attachments with the 3rd parties may cause legal rules and penalties to apply. T.C. Nevsehir Haci Bektas Veli University has no responsibility on the submission of this message and the attachments.

29 Ara 2020 - 14:38 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler CT Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı CT Haber değil haberi geçen ajanstır.Nevşehir'in Marka İşletmeleri

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?