Nevşehir Ülkü Ocakları 1000 Üzerinde İhtiyaç Sahibine Ulaştı

Nevşehir Ülkü Ocakları, 1000 üzerinde ihtiyaç sahibi aileye ulaştı.

+5
Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir Ülkü Ocakları, 1000 üzerinde ihtiyaç sahibi aileye ulaştı.

Ülkü Ocakları:

"Sadece Nevşehir Ülkü Ocakları olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde 1000'in üzerinde ihtiyaç sahibi aileye ulaşabildik. Bizlere yardım konusunda destek olan gerek fitrelerini diğer nakdi yardımlarını gerekse ihtiyaç kolilerini patates ve diğer temel gıda maddelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmamız için bizlere emanet eden tüm hayır sahiplerine teşekkür ediyoruz. Asıl amacımız ve dileğimiz önümüzdeki sene şehrimiz ve ilçelerimiz başta olmak üzere tüm vatanımızda Allah'ın izni ile tüm vatandaşlarımızın refah seviyesinin standartların üzerinde olması ve ihtiyaç sahibi aile bulamamak. Temennimiz bu zor günleri birlikte atlattığımızda ihtiyaç sahibi bireylerimiz kalmaması her vatandaşımızın alnının teri ile işinden evine helal ve yeterince rızık götürmesidir.

Fakat her geçen yıl yardıma ihtiyacı olan hanelerin şehrimizde ve ülkemizde giderek artması bir şeylerin yanlış gittiğinin ve fazlasıyla eksiklerinin bulunduğunun göstergesidir. Nevşehir Ülkü Ocakları olarak Allah'ın izni ile eğitim sosyal faaliyet sosyal sorumluluk konularında ve hatta daha geniş sorumluluklar çerçevesinde uzun zamandır verdiğimiz mücadelemizin süreceğinin teminatını veriyoruz. Gerek gençlerimizin eğitim ve iş hususlarında bir yerlere gelebilmesi ve ilerlemesi gerekse ailelerimizin daha da bilinçlenerek hareket etmesi konusunda somut ve şeffaf programlarımızı daha ileri seviyelere taşıyacağız. Bu bağlamda tüm sorumluluk sahibi şahıs ile kurumların üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeleri için de talepleri halinde olası ve elimizden gelebilecek her türlü desteği verebileceğimizi ifade ederek önümüzdeki gün ve yıllarda ihtiyaç sahibi hiç bir bireyin kalmaması dileğiyle tüm kamuoyuna saygılarımızı sunarız." açıklamasında bulundu.

Bugün 19:09 TSİ Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?