Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden Açıklama, Son Gün 31 Mayıs

NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada tütün ve alkol bedeli yatırıma tarihinin 31 Mayıs 2020 olduğu hatırlatıldı.

NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada tütün ve alkol bedeli yatırıma tarihinin 31 Mayıs 2020 olduğu hatırlatıldı.

Açıklamada; “Bakanlığımızca yapılan 23/03/2020 tarihli duyuruyla belge bedeli yatırma süresi 31/05/2020 olarak güncellenmiştir. "Süre uzatım bedellerinin yatırılması noktasında zorluklar yaşandığı, her ne kadar belge bedellerinin internet bankacılığı üzerinden yatırılması imkanı olsa da belge sahibi vatandaşlarımızın büyük bir kısmının bu yolu kullanamadığı, bankalara müşteri kabulüne virüsle mücadele kapsamında sınırlama getirildiği, işyeri kapatma tedbirleri nedeniyle belge sahibi vatandaşlarımızın ekonomik zorluk içerisine düştüklerini ifade ettikleri anlaşılmıştır. Bu itibarla, yurt genelinde uygulanan korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, hem vatandaşlarımızın sosyal etkileşiminin azaltılması hem de alınan tedbirler nedeniyle yaşanan ekonomik güçlüklerinin hafifletilmesi amacıyla, 2020 yılı süre uzatım işlemleri için belge bedeli yatırılmasının son günü, Bakanlık Makamının olurları ile 31/05/2020 olarak güncellenmiştir. Belge sahibi vatandaşlarımız ile Bakanlığımız il ve ilçe müdürlüklerinde satış belgesi iş ve işlemlerini yürütmekte olan tüm yetkili personele duyurulur" denildi.

29 Nisan 2020 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?