Yüzme Müsabakaları Tamamlandı

NEVŞEHİR(MHA) 2019-2020 Yılı Faaliyet takviminde yer alan Okul Sporları Yüzme Yıldızlar ve Küçükler Müsabakaları  tamamlandı.

NEVŞEHİR(MHA)  2019-2020 Yılı Faaliyet takviminde yer alan Okul Sporları Yüzme Yıldızlar ve Küçükler Müsabakaları  tamamlandı.

Müsabaka Sonuçları;

Yıldızlar                                                                                                       

Kızlar 50M Sırt                               Erkekler 50M Sırt            

1-) Beliz Özdolap                            1-) Arda Efe Öztoprak

2-) Berru Paşaoğlu                           2-) Ramazan Şımarmaz

3-) Öykü Ceylan                             3-) Yağız Turan

4-) Eylül Bilgili                              4-) Emir Yağmur
Kızlar 50M Serbest                         Erkekler 50M Serbest

1-) Beliz Özdolap                            1-) Arda Efe Öztoprak

2-) Öykü Ceylan                             2-) Selim Eke

3-) Berru Paşaoğlu                           3-) Emir Yağmur

4-) Duru Kadıoğlu                           4-) Ege Alabaş

Kızlar 100M Serbest                      E rkekler 100M Serbest

1-) Beliz Özdolap                            1-) Arda Efe Öztoprak

2-) Öykü Ceylan                             2-) Yağız Turan

3-) Eylül Bilgili                              3-) Selim Eke

Erkekler 200M Kelebek

1-) Tuğra Okşar

Erkekler 200M Karışık

1-) Kaan Civan

2-) Tuğra Taşpınar

Erkekler 400M Serbest

1-) Tuğra Okşar

Küçükler                                                                                          

Kızlar 50M Sırt                                Erkekler 50M Sırt            

1-) Ada Selin Altundağ                  1-) Ege Alabaş

2-) Öykü Ballan                               2-) Eyüp Kaan Saygın

3-) Ece Beren Güven                     3-) Berkay Ergen
Kızlar 50M Serbest                          Erkekler 50M Serbest   

1-) Ada Selin Altundağ                  1-) Nazım Enes Öztürk

2-) Zilan Çelik                                2-) Abdullah Efe Kahraman

3-) Nazlı Çetinkaya                        3-) Emir Alp Kamber

4-) Tuana Birge                              4-) Berkay Ergen

Kızlar 100M Serbest                        Erkekler 100M Serbest

1-) Ada Selin Altundağ                  1-) Nazım Enes Öztürk

2-) Öykü Ballan                              2-) Abdullah Efe Kahraman

Kızlar 200M Karışık                       Erkekler 400M Serbest

1-) Beliz Özdolap                          1-) Nazım Enes AKtürk

2-) Ada Selin Altundağ                  2-) Ramazan Berke Şımarmaz

Kızlar 50M Sırt                                                  

1-) Beliz Özdolap                             

2-) Berru Paşaoğlu                          

3-) Öykü Ceylan                                              

4-) Eylül Bilgili                                    

15 Oca 2020 - 11:50 Nevşehir- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler CT Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı CT Haber değil haberi geçen ajanstır.



Nevşehir'in Marka İşletmeleri

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?