Nevşehir Belediyesi İhale İlanlarını Dev Ekranda Yayınlayacak

Nevşehir Belediyesi tarafından bundan sonra düzenlenecek ihalelere ilişkin tüm bilgiler Ziraat Bankası Kavşağı’nda bulunan dev ekranda yayınlanacak.

Nevşehir Belediyesi tarafından bundan sonra düzenlenecek ihalelere ilişkin tüm bilgiler Ziraat Bankası Kavşağı’nda bulunan dev ekranda yayınlanacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli mal ve hizmet alımlarına ilişkin gerçekleştirilecek olan ihaleler öncesinde ihalenin niteliği ve gerekli tüm başvuru belgelerine ilişkin bilgilerin Ziraat Bankası Kavşağı’nda bulunan dev ekranda yayınlanacağı bildirildi.

4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu Temel İlkeler Başlıklı 5 inci maddesinde yer alan “İdareler, bu kanuna göre yapılacak ihalelerde; saydamlığı, rekabeti, eşit muameleyi, güvenirliği, gizliliği, kamuoyu denetimini, ihtiyaçların uygun zamanda ve zamanında karşılanmasını ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlamakla sorumludur.” düzenlemesi gereği, yapacağı tüm ihaleleri Kamu İhale Platformu, Yerel Gazeteler, belediye web sayfası gibi yazılı ve görsel mecralarda duyuran Nevşehir Belediyesi buna ek olarak bu uygulama ile birlikte ihalelere ilişkin daha fazla kişiye ulaşarak daha şeffaf bir ihale süreci gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

14 Ocak 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?