Cinayetleri Halen Çözülmüş Değil !

Ülkemizdeki fahili meşhul ölümlerden Abdullah Çatlı,  Prof.Dr. Mahmud Esad Coşan ve Muhsin Yazıcıoğlu´nun başına gelenler halen sırrını koruyor.

Ülkemizdeki fahili meşhul ölümlerden Abdullah Çatlı,  Prof.Dr. Mahmud Esad Coşan ve Muhsin Yazıcıoğlu´nun başına gelenler halen sırrını koruyor.

Bu üç isimin de belli aralıklarla kaza süsü verilmiş suikastlarla ortadan kaldırılmasının TBMM´de yeniden bir araştırma komisyonu kurularak irdelenmesi isteniyor.

Devlet içindeki derin yapılanma ve NATO GLADIO bağlantısını çözen Çatlı´nın bu derin yapı tarafından ortadan kaldırıldığı iddia ediliyor. Ayrıca Çatlı´nın öldüğünde yanında bulunan özel şifreli çantasının ise ortadan kaybedilmesi sırrını korumaya devam ediyor.

Diğer bir yandan ise Prof. Dr. Mahmud Es´ad Coşan  Hocaefendinin Ehli Sünnet çizgisinin devamı yönündeki tavizsiz gayretinin okları üzerine çektiği ve FETÖ yapılanmasının önünde en büyük engel olarak görüldüğü vurgulanıyor.

TÜRKİYE´yi işgale hazır hale getirmek için 40 yıldır süren FETÖ çabasının önündeki en önemli engelin Esad Coşan Hocaefendi ve diğer samimi hocaların olduğu ve bunlarında bir bir pasifize edildiği belirtiliyor.

Avustralya´da şehid edilen Coşan´ın ardından FETÖ yapılanmasının daha da güçlendiği ve önüne geçilemez bir hırs ile kadrolaştığı biliniyor.

Diğer bir adım ise Muhsin Yazıcıoğlu´nun şüpheli bir kazaya kurban gitmesi.. Milli ve Manevi duruşu ile bilinen ve ülke geleceği adına önemli bir siyasi duruşu temsil eden Yazıcıoğlu´nun da kaza değil suikasta kurban gittiği kamuoyunda yaygın bir kanaat olarak duruyor.

TBMM´nin bir araştırma komisyonu kurarak bu üç suikastı aynı potada ele alarak yeniden araştırması bekleniyor. Bu sükastlerin araştırılması ve bazı gerçeklerin ortaya çıkması durumunda, FETÖ yapılanmasının kılcal hedeflerinin de daha iyi anlaşılacağı görüşleri dile getiriliyor.

Vatandaşlar halen bu olayların nasıl olduğunu merak ederken bir yandan da faillerini bulunup gereken cezaların verilmesini istiyor. 

30 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?