Nevşehirli Vatandaş Barış Pınarı Harekatına Katılmak İstiyor

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Personeli Kurtar Taşan bugün Nevşehir Askerlik Şubesi Başkanlığına bir dilekçe yazarak askere alınmasını istedi.

Türkiye'nin terör devleti kurulmasını engellemek ve Suriyelilerin kendi ülkelerine dönüşünü sağlamak için başlattığı Barış Pınarı Harekâtı 3. gününde, Türk Silahlı Kuvvetleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Barış Pınarı Harekâtını başlattı.

TSK, Suriye Milli Ordusu ve ÖSO Birliklerinin katılımıyla yürütülen operasyon tüm hızıyla devam ediyor.

Hem ülkemizde hem de operasyonu destekleyen kardeş ülkelerinde askerlerimize hep bir yürekten dua ediliyor. Halkımızın gözü kulağı operasyonda. Şehit haberi almamak için eller semada. Halkımızın aklı da kalbi de askerlerimizle beraber.

Terör örgütlerine yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı devam ederken ülkemizde bu duruma kayıtsız kalmayan Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Personeli Kurtar Taşan bugün Nevşehir Askerlik Şubesi Başkanlığı'na bir dilekçe yazarak askere alınmasını istedi.

Kurtar Taşan yazdığı dilekçesinde şu satırları dile getirdi, “Vatanımızın Toprağımızın Bayrağımızın bölünmez bütünlüğü için bu kutsal barış harekatına makamınızca uygun görülürse aziz Türk Milletinin bir neferi olarak askerlik görevine katılmak istiyorum”

Bu örnek davranışa kayıtsız kalmayan Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Okulu, sosyal medyadan mesaj yayımladı. Mesajda “Okulumuz personeli Kurtar Taşan, Barış Pınarı Harekâtına gönüllü olarak katılmak için dilekçe verdi. Duyarlı davranışı için kendisini tebrik ederiz. Allah kahraman ordumuzun yar ve yardımcısı olsun” denildi.

Biz de CT Haber olarak örnek davranışta bulunan Kurtar Taşan’ı canı gönülden tebrik ederiz.

 

11 Ekim 2019 Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?