AK Partide, Parti Adabı Nasıl Olmalı!

Adap ve edep konusu birbirinin tezahürü, konum olarak yer değiştiren fakat anlam olarak aynı vasfı taşıyan iki anlatım şeklidir.

Büyütmek için resme tıklayın

Adap ve edep konusu birbirinin tezahürü, konum olarak yer değiştiren fakat anlam olarak aynı vasfı taşıyan iki anlatım şeklidir. Hani her aynı harfde aynı anlama gelmez aslında, mesela PİDE ile EDİP aynı harflerden oluşan iki farklı anlamdır, Türkçemiz zengin içeriklerle dolu bir anlam hazinesidir.

ÖNCE BİR LAFI KONUŞANA, SONRA LAFA BAKMAK GEREK!

Sosyal medyada tur atanlar, saatlik hırs alanlar, canı sıkılıpta anlam yükleyenler, özellikle siyaset dünyasında bulunanlar, şu günlerde yine gündem olmaya devam ettiğini zannetmeye çalışıyor.

KEŞKE AK PARTİNİN ADABINI BİLİP, ÖĞRENEBİLSEYDİNİZ!

AK Partinin adabında, kendi milletvekiline seçim çalışmasında "ŞU SURİYELİLER NE ZAMAN ÜLKEMİZİ TERK EDECEK" diyerekten, soru sorulmaz!

AK Partinin adabında liderin uygun gördüğü, gerekirse oy kaybedeyim dediği Suriyeli politikasını herkesin içinde vekili ortaya atarak soru sorulmaz! AK Parti davasında, kendini diğer tüm insan ve ailelerden üstün tutarak insanlara tepeden bakılmaz.

AK Partinin davasında, seçilmiş belediye başkanı adayının, partide görevlendirdiği kişi film ve fırıldak işlerle partide olmasın diye arkadan iş çevirilmez!

AK Parti davasında ben merkezli, her haltı ben bilirim, ben doğruyum deyip, kişisel hırs ve kinlerini akrabalarını kullanarak ADLİYEDEN haksızca ceza verdirip, utanmadan ben yaptırdım diye millet içinde gezilmez! AK Parti davası, davaya hizmet eden, tertemiz, adı herhangi bir devlet karşıtlığına karışmamış, temiz, ama parası olmayabilen, yürekli gönüllü insanlar tarafından yürütülebilen esaslı ve meşakkatli bir yoldur.

Paranızda, pulunuzda, böbürlenmenizde sizin olsun, yeter ki AK Partiye zarar vermekten bi çekilin artık, elinde raporlarla milleti gambazlamaktan bi çekilin artık. Fitneyi, fücuru icat ettiniz, icatlarınız ile birlikte bi çekip, gidin artık.

Sizin adamcılığınızda, ayrımcılığınızda yerin dibine batsın! Bu partiye en çok ve en büyük zararı, zaten sizler verdiniz!

07 Ekim 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?