Kardelen'de Önlük Giyme Töreni Yapıldı

İLAN HABER-Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle ve Elde Ettiği Başarılarla Nevşehir’in Öncü Kurumu Haline Gelen Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde Önlük Giyme Töreni Yapıldı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

İLAN HABER-Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle ve Elde Ettiği Başarılarla Nevşehir’in Öncü Kurumu Haline Gelen Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde Önlük Giyme Töreni Yapıldı.

   Öğrencilerin okulda öğrendikleri bilgi ve becerileri günlük yaşamda kullanma düzeyini ölçmek ve öğrencilerin öğrenme isteklerini, derslerdeki performanslarını, öğrenme ortamları ile ilgili tercihlerini daha açık bir biçimde ortaya koymalarını sağlayabilen bir eğitim anlayışını benimseyerek bu yönde ürünler ortaya koyan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinde “Önlük Giyme Töreni” gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, “Kurum olarak öğrencilerimizi evrensel değerler bütünü çerçevesinde yetiştirme gayesinde olan eğitimciler olarak öğrencilerimizin akademik ve sosyal yönlerden kendilerini en iyi şekilde yetiştirebilmelerine katkı sağlamak amacıyla onların her daim yaparak-yaşayarak öğrenmelerini amaçlamaktayız.

Uluslararası düzeyde gelişimlerine maksimum ölçüde katkı sağlamak amacıyla da gerçekleştirdiğimiz akademik ve sosyal etkinliklerde PISA anlayışını benimseyip bu bağlamda ürünler ortaya koymaktayız. Her biri alanında uzman, tartışmasız şekilde, bölgemizin lider eğitim kadrosu rehberliğinde gerçekleştirmiş olduğumuz etkinlikler de bunun en büyük göstergesi. Bu anlayışlar doğrultusunda da geleceğin liderlerinin, bilim insanlarının “Önlük Giyme Töreni”ni gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Özel Kardelen Fen ve Anadolu olarak yeni nesil eğitim anlayışımızdan ve eğitim konusundaki disiplinimizden hiçbir surette taviz vermeden çalışmalarımıza süreç içerisinde yeni ürünler ortaya koyarak devam edeceğiz.” dedi.

 

04 Ekim 2019 Nevşehir- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?