TYP’liler İçin Önemli Duyuru Geldi

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Toplum Yararına Çalışma Programı Kapsamında çalışacak işçilere ait noter kurası listesi belirlendi.

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Toplum Yararına Çalışma Programı Kapsamında çalışacak işçilere ait noter kurası listesi belirlendi.

,Listede isim olan kişilerin 30 Eylül 2019 Pazartesi günü Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor salonunda Saat10.00 'da belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekiyor.

TYP Kapsamında Çalışan Temizlik Görevlisi İçin İstenen Evraklar : Nüfus Cüzdanı Aslı Ve Fotokopisi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( E-Devlet Üzerinden Alınacak ), İkametgah Belgesi ( E-Devlet Üzerinden Alınacak ), İkametgah Belgesinde İsmi Geçenlerin E-Devletten Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı Ve Sigortalı İse Son Ayın Ücret Bordrosu, Aile Durum Bildirgesi ( Kurumda Doldurulacak ), Adli Sicil Kaydı.  

TYP Kapsamında Çalışan Güvenlik Görevlisi İçin İstenen Evraklar : Nüfus Cüzdanı Aslı Ve Fotokopisi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( E-Devlet Üzerinden Alınacak ), İkametgah Belgesi  ( E-Devlet Üzerinden Alınacak ), İkametgah Belgesinde İsmi Geçenlerin E-Devletten Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı Ve Sigortalı İse Son Ayın Ücret Bordrosu, Aile Durum Bildirgesi ( Kurumda Doldurulacak ), Güvenlik Yaka Kartı Asıl Ve Fotokopisi, Güvenlik Sertifikası Asıl Ve Fotokopisi, Diploma Aslı Ve Fotokopisi ve Adli Sicil Kaydı.

29 Eylül 2019 Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?