Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın İstişare Toplantısına Katıldı

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Nevşehir’deki Valilik, Milli Eğitim ve Üniversite ziyaretlerinin ardından Memur-Sen İl Temsilciliğinin açılışının ardından akşam saatlerinde de istişare toplantısına katıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Nevşehir’deki Valilik, Milli Eğitim ve Üniversite ziyaretlerinin ardından Memur-Sen İl Temsilciliğinin açılışının ardından akşam saatlerinde de istişare toplantısına katıldı.


Ticaret Borsası konferans salonunda düzenlenen ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkan, yönetici ve üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda açıklamalarda bulunan Memur-Sen genel başkanı Ali Yalçın, “Bizim yerimiz milletimizin, devletimizin yanıdır” dedi.

Söz konusu toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Memur-Sen’in sendikal mücadelesinin anlatıldığı slayt gösterisinin izlenmesiyle başladı.

Toplantıda konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çiftci, sendika yönetimiyle birlikte yaptıkları çalışmalarla Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen’e kurumsal bir kimlik kazandırmanın gayreti içerisinde olduklarına dikkat çekti.

Çiftci, “Öncelikle düzenlediğimiz istişare toplantımıza katılımlarından dolayı Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın’a bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bugünkü ziyaretlerimizden ve il temsilciliği binamızın açılışındaki yoğun teveccühten de anlaşılacağı üzere Memur-Sen ve bağlı sendikalarımız sadece birer sendika olmaktan çıkmış, Nevşehir’imizin itibar gören birer sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir. Bunu bizzat yerinde görmek bizleri de ziyadesiyle mutlu etti.

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bizden önceki birbirinden değerli başkan ve yöneticilerimizin yaptıklarının üzerine bir tuğla daha koymanın çabası içerisinde olduk. Gerek üye sayımızın artırılması, gerekse sendikamızın her anlamda itibarının yükseltilmesi konusunda ciddi bir gayret sarf ettik.

Yönetimimizle birlikte Nevşehir’de siyasi partiler, Sivil toplum kuruluşları ve kamu kurum ve kuruluşları ile son derece iyi ilişkilerin tesisi için ziyaretlerde bulunduk. Öte yandan üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak, yüceltmek anlamında çalışmalar yaptık.

Düzenlediğimiz kurs ve seminerlerle üyelerimizin görevde yükselme sınavlarına destek olduk. Kültürel, sosyal etkinlikler düzenleyerek onların hayatın her alanında yanlarında olduğumuzu gösterdik. Bu çaba ve gayretimiz bundan sonrada sürecek” dedi.

27 Eylül 2019 Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?