Ülkü Ocakları Başkanı Türker'den Önemli Açıklama

Ülkücülerin uzun yıllardan bu yana başından birçok kötü günlerin geçtiğini ifade eden Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker bu kötü günlere rağmen asla ve asla devlete sırt dönülmediğini söyledi.

Ülkücülerin uzun yıllardan bu yana başından birçok kötü günlerin geçtiğini ifade eden Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker bu kötü günlere rağmen asla ve asla devlete sırt dönülmediğini söyledi.

Ülkücülük ancak bu kadar güzel özetlenir: Ülkücüler devletine ve milletine sırt dönmez

Bu yolda baş verdik baş eğmedik diyerek Ülkücülerin davasına olan bağlılığından da bahseden Başkan Ali Türker Başbuğ Alparslan Türkeşin önderliğinde başlatılan bu kutla mücadelede olmaktan onur ve şeref duyduğunu ifade etti.

Başkan Ali Türkerin davasını ve dava arkadaşlarını kısaca özetlediği açıklamasında şunları söyledi  Gün gibi 1 Bakanını Hikmetiyle 1 Belediye Başkanını vatanına ve mileletine Köleoğlu köle 12 il Başkanını Altınok gibi 44 ilçe Başkanını fazlasıyla 5000e yakın mensubunu teröre Pehlivan gibi Şahin bakışlı Karakaşlı 9 yiğidini ise idam sehpalarında 12eylül Askeri Cuntasına kurban verdi. Başbuğu da dahil binlerce mensubu tutuklanıp onlarca yıl cezaevlerinde en ağır işkencelere maruz kaldı.

Gerçek ülkücüler bunlara rağmen bir kez olsun mahkum eden devletine küsmedi İşkence eden askerine küfretmedi Arkasında durmayan milletine gücenmedi Salya-sümük ağlayıp mağdur edebiyatı yapmadı.

Şimdi Aynı devletin bekasını elinde tutuyor Aynı asker bizi hareketin liderine sor diyor Aynı millet kendisinin sigortası olduğunu söylüyor.

Ama yine böbürlenmedi. Sermaye toplulukları gibi kibire kapılmadı. Yâ Rab davâ senin davân İmtihan edecek olan sen Lütfunda hoş kahrında hoş.. dedi. Ülkücü Hareket Baş verdi Baş eğmedi... dedi.

18 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?