Kardelen Kolejinde Online PQS Testing Sınavı Yapıldı

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu olan Kardelen Koleji PQS (Professional Qualification Services) sınav modülünü uygulamaktadır.

Çeyrek Asırlık Tecrübesiyle Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu olan Kardelen Koleji PQS (Professional Qualification Services) sınav modülünü uygulamaktadır.

Kardelen Koleji olarak uluslararası geçerliliği olan “Online PQS Testing” isimli sınav son teknolojiyi kullanarak 5. Sınıf öğrencilerimize uygulanmıştır. Tablet kullanarak yapılan bu sınav dinlediğini ve okuduğunu anlama üzerine kuruludur. Sınavın amacı ise öğrencilerin yabancı dil seviyelerini uluslararası düzeyde ölçmektedir. Online PQS Sınavı ile Kardelenli öğrenciler ingilizce seviyelerini değerlendirme fırsatı elde etmenin mutluluğunu yaşadılar. Ülke çapında yabancı dilde eğitim ve öğretim kalitesini yükseltmeye katkıda bulunmak, eğitim alanında gereksinim duyacakları yabancı dil becerilerini kazanma imkanı sağlamak, yaratıcı faaliyetler aracılığıyla öğrenim sistemlerini geliştirmek, online olarak öğrencilerin dil edinim becerilerini ölçümlemek, raporlamak ve sertifikalandırmak üzere geliştirilen PQS (Professional Qualification Services) sınav modülünü Kardelen Koleji olarak uygulamaktayız.

17 Eylül 2019 Nevşehir- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?