Nevşehir'de AK Parti Neden Gücünü Kaybediyor ?

CT Haber olarak gördüklerimizi , bildiklerimizi ve hatta duyup teyit ettiklerimizi hiç çekinmeden yazarak sizlere ulaştırıyoruz.

CT Haber olarak gördüklerimizi , bildiklerimizi ve hatta duyup teyit ettiklerimizi hiç çekinmeden yazarak sizlere ulaştırıyoruz. Bizi takip bir çok kişi bizleri gerek telefonla, gerçekse mesaj yazarak tebrik ederken yaptığımız haberler işlerine gelmeyen ise adeta bizi düşman ilan ediyorlar. Nevşehir'de milletin daha iyi hizmet alması için ortada olan yanlışları yazıyor ve eleştirilerimizi yapıyoruz. Amacımız birilerini karalamak değil. 

Nevşehir'de kabul edin etmeyin AK Parti güçlü bir parti bunun bir çok sebebi sayılabilir. Peki AK Parti Nevşehirde bu kadar yerel seçimler anlaminda başarılıyken kesme şeker gibi git gide neden eriyor hiç kendinize sordunuz mu ? 

TECRÜBESİZ YÖNETİCİLER, AK PARTİDE OY KAYBINA SEBEP OLUYOR !

AK Partinin lokomotifi diyeceğimiz, il, ilçe, gençlik ve kadın kolları teşkilat üyeleri gerek siyasi, gerekse teşkilat yapısına uyum sorunu yaşayan isimler, yerelde partinin yıpranmasına ve güç kaybına sebep oluyor.

YÖNETİCİ KRİTERİ DEĞİŞMELİ

Yönetici kriteri konusunda,tamamı ile (temayül yoklamaları) ve benim adamlarım olsun mantığı, AK Parti teşkilatlarını ciddi anlamda yoruyor. Siyaset liyakati yerine, diploma ve akabinde adamcılık kayırması deyim yerindeyse, tam bir fiyaskoya sebep oluyor. Parti yöneticiliğini sadece haftalık toplantılara katılım ve kalkan, koruma amaçlı düşünen bireyler, teşkilatlarda yara açmaya, hatta işlevsizlik yapmaya devam ediyor.

DEVŞİRME İSİMLER, TABANI TEŞKİLATLARDAN SOĞUTTU!

Daha önceden hiç bir siyasi deneyimi olmayan, hatta başka parti saflarında mücadele eden isimler, sırf adamcılık uğruna AK Parti kadrolarına dahil edilerek, direk yönetim ve yürütme kurullarında görev almaları parti tabanını teşkilattan soğutan konular arasında yer alıyor.

NEVŞEHİR'DE GARİP BİR DURUM SÖZ KONUSU

Nevşehir AK Parti iradesinde,kendi cenahından olmayan isimleri mimleme, kötüleme, yıpratma, hatta iftira atmaya kadar giden bir yol izleyen siyasetçiler var malesef. Özellikle 2015 sonrası, AK Partili olmayan bir çok isimin partide söz sahibi olması, yetkili görevlerde yer alması AK Partiye gönül vermiş birçok insanı şahsi çıkarları için yıpratmaları, tüm dengeleri ve teşkilat yapısını alt üst etti. Fitne, dedikodu ve çatışmalı yönetim tarzı AK Partili Nevşehir'lileri çok yıprattı.

Birde yanına kâr kalan isimler var. AK Parti iktidarının nimetlerini kendisi veya aile bireyleri üzerine kullanan Nevşehir AK Partili siyasiler hiç bir zaman bir diyet ödemeden hatta bir ceza bile cekmeden hiç bir sey olmamış  gibi yine protokollerde, parti bayramlaşmasında boy boy poz veriyor. Örnek verecek olursak kısa bir süre Nevşehir Belediye Başkanlığı yapmış olan Atilla Seçen'in hem görevde hemde gider ayak yaptıklarını bilen başta Nevşehir AK Parti Milletvekilleri olmak üzere AK Parti il Başkanı ve Nevşehir Belediye Başkanı ile parti içindeki yöneticiler nasıl bir yaptırım uyguladılar. 

AK Parti İl Başkanı M.Rauf Yanar, bu tarz konulara ve olumsuzluklara yeni dönemde müdahele etmeli, BURNU HAVADA, FİTNE ve DEVŞİRME isimlerden ziyade, gönül veren isimlerle yola devam etmeli.

15 Eylül 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

06

Biz Gariban Akp. - Ak partiye il genel meclis üyesi olarak görev yapan arkadaşlar işe alımlarında hep akraba hemde birinci derece akrabaları işe aldılar hiç bir gariban işe ihtiyacı olan kişiler işe alınmadı, Allah çarşınıza pazar eylesin olan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a oluyor, umursamaz kibirli davranıyorlar,

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 21:08
05

Kemal - Bu partiği bitirmeye uģraşanlar 1 mustafa Açıkköz 2 Yücel menekşe 3 vekil danışmaları 4 il başkanı 5 daire müdürleri. ...reisi yerseniz bu memlekette yolda yürüyemessiniz demedi deme

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 18:29
04

Kemal - Mustafa Açıkköz aday olursa billahi oy vermem. Niyemi danışmanı Mehmet orda olduğu için. ..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 17:23
03

Şaban - Allah için konuşun iki vekil Nevşehir in Hangi sorununu çözdü. Mustafa Açıkköz kendi Köyünün yolunu beş senedir yapılmıyor (kavşakdan bahsediyom )neymiş para yokmuş. Alamasını bilmiyosan yapma o vekilliği.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 17:21
02

Şaban - Vekillirin kibri danışmaların artisliği belediye başkanlarının yalanı dolanı il ilçe başkan larının beceriksizliği Ak partiye oy kaybettiriyo

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 17:02
01

Hakan - balık baştan kokunca kuyruguna dogru iner önce il baskanı gitsin sonra benim adamımdı onun adamıydı devşirmeler falan olayı bitsin yukarıda yazılanların hepiside dogru

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 15 Eylül 14:50


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?