Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayları Düzenleyecek

NEVŞEHİR(MHA) Vatan Partisi yeni yönetimiyle birlikte önümüzdeki günlerde Nevşehir’de üretim devrimi kurultayları düzenleyecek.

Büyütmek için resme tıklayın

NEVŞEHİR(MHA) Vatan Partisi yeni yönetimiyle birlikte önümüzdeki günlerde Nevşehir’de üretim devrimi kurultayları düzenleyecek.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, “Yeni atanan Yönetim Kurulu üyelerimizin tümü, daha önce de yönetim görevinde bulunmuşlardır. Ayrıca Vatan Partimizin tüm üyeleri bir bütün olup, sorumlulukları birlikte taşımak ve görevleri yürütmek ortak anlayışımızdır. Değerli Halkımız, hepimizin bildiği gibi Ülkemiz bugün olağanüstü zor koşullardan geçmektedir. Türkiye, Güneydoğu Anadolu’da (Suriye’nin kuzeyinde), Doğu Akdeniz’de (Mavi Vatanımızda), Karadeniz’de emperyalistlere karşı gerçek ve zorlu bir savaş vermektedir. Vatanımızın bütünlüğünü korumak en öncelikli amacımız ve görevimizdir. Ayrıca, yıllardır üretim ekonomisi anlayış ve uygulamasından uzaklaşıp, borç para ekonomisine yönelen yönetimin, Ülkemizi nasıl ekonomik krizin içine getirdiği de ortadadır. İşsizlik çığ gibi büyümektedir ve geçim sıkıntısı insanlarımızın büyük çoğunluğu için katlanılmaz kerteye ulaşmıştır. Vatan Partisi her zaman Ülkemiz sorunlarına doğru tanıları (teşhiş) ve bu sorunların doğru çözüm yollarını belirlemekte, birleştirici-bütünleştirici bir siyaset yürütmektedir. Çünkü iç düşmanlıkları körükleyen, ayrıştıran anlayış ve uygulamalar olsa-olsa Ülkemizi bölmek isteyen emperyalist güçlerin işine yarar. Vatan Partisi Nevşehir İl Örgütümüz yakın zamanda, Partimizin Türkiye için ortak eylem kararı uyarınca, özellikle üreticilerimizin katılacağı “Üretim Devrimi Kurultayları” düzenleyecektir. Halkımıza saygı ile duyurulur” dedi.

12 Eylül 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?