Nevşehir Milletvekili Açıkgöz'den, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili , TBMM Başkanlık Divan Üyesi ve  Yerel Yönetimler Başkan Yrd. Ecz. Mustafa Açıkgöz eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Nevşehir Milletvekili , TBMM Başkanlık Divan Üyesi ve  Yerel Yönetimler Başkan Yrd. Ecz. Mustafa Açıkgöz eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz mesajında ,“Önceliğimiz İnsan ve Nitelikli Eğitim” Güçlü Türkiye hedefiyle çıktığımız kutlu yolda gayemiz geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin; kendisine, ülkesine, milletine ve tüm insanlığa faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır. Bu anlamda eğitim, geleceğimizin yapı taşıdır. Bizlerin önceliği insan ve nitelikli eğitimdir. Güçlü Türkiye’mizin kalıcı istikrarı, büyümesi ve gelişmesi adına bugünümüzün gençleri yarınımızın mimarı ‘Asım’ın Nesli’ için tüm fedakârlıkları gerek ailelerimizle gerekse devletimizle yapıyoruz; yapmaya da devam edeceğiz.

Millî ve manevî değerlerini özümsemiş, şanlı tarihini bilen, geçmişten ders çıkaran ve geleceğini güvenle inşa edecek çalışkan nesillerimizin yetişmesi için fedakârca emek veren eli öpülesi öğretmenlerimize de minnetlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Ülkemiz üzerinde kirli planlar kuran şer odaklarına verilebilecek en iyi cevap; okuyan, okutan, gelişen, geliştiren, kendi öz kaynaklarını en verimli haliyle kullanan gençlerimizin kendilerini vasıflı yetiştirmeleridir. 2023 Eğitim Vizyonu ile Türkiye olarak; yerli ve milli ürünlerimizi eğitim yoluyla geliştirmek, eğitimi çağdaş eğitim imkânlarının üzerine çıkarmak, uzun vadeli eğitim politikaları ile sistemli, düzenli, örnek bir eğitim sistemimizi kalıcı hale getirme gayretindeyiz. Eğitimle, bilimle, sanatla, gençlerimizle Güçlü Türkiye hedefimiz için eğitimde de marka şehir Nevşehir olarak hazır olmanın mutluluğunu hemşerilerimizle paylaşıyoruz.

Bu düşüncelerle 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının öğrencilerimiz; ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için üstün bir gayretle görevlerini ifa eden kıymetli öğretmenlerimiz ve fedakâr ailelerimiz için hayırlı olmasını diliyor; başarılı, mutlu, huzurlu çalışmalarla dolu bir yıl geçirmelerini temenni ediyor, saygılarımı ve selamlarımı sunuyorum.” dedi

09 Eylül 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?