Nevşehir Belediyesi Yap-Boz Oynamaya Devam Ediyor

Nevşehir Belediyesinde başkan değişiyor ancak ne hikmetse işleyiş hiç değişmiyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir Belediyesinde başkan değişiyor ancak ne hikmetse işleyiş hiç değişmiyor.

Çalışanlar bilerek mi yapıyor yoksa Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın bu işlerde görevlendirdiği Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Bektaş Demir mi kasıtlı yapıyor biz çözebilmiş değiliz. Ancak bir terslik olduğunun herkes farkında....

Belediye yap-boz oynamaya devam ediyor !


İçme suyu hatlarından yollara, kaldırımlardan parklara kadar, Nevşehir Belediyesi'nin yaptığı veya yapıyor göründüğü ne kadar iş varsa hepsinde adeta yap-boz oynandığını daha önceki haberlerimizde de dile getirmiştik. Plansız programsız şekilde aklın estiği doğrultuda yapılmaya kalkışılan işler, bozulup bozulup tekrar yeniden yapılıyor. Nevşehir halkının parası, bu şekildeki savurganlıklarla resmen çöpe atılıyor. 

Nevşehir yazın en verimli döneminde sönmüş muma döndü             

Hatırlanacağı gibi Atatürk caddesinde eskiden de aynı uygulamalarda olurdu halk ve esnaf hep mağdurluk yaşardı. 

Nevşehir'de son zamanlarda çarşı içinde çalışmalarda çok güzel yapılan yerler yeniden sökülerek yeniden vatandaşlara bir kulfiyet oluşturuyor. Kimi vatandaşlar adeta biten yolun yeniden bozulup yapımına geçilmesi sonrası yollardaki kum yığınlarından adeta atlayarak geçiyorlar. 

Yeni yapılmış olan yollar, neden bozuldu ? Hiç kimse sormuyor 
Nevşehir'de Saatci Hoca Caddesi üzerinde Endüstri Meslek Lisesi arka tarafındaki yaya kaldırımları    yapımı devam eden yol ve alt yapı çalışmalarında  vatandaş merak ediyor; 10 gün kadar önce yapılan yollar yaklaşık 5-6 gündür neden tekrar sökülerek hatta yeni atılan asfaltta kırılarak yapılan çalışma ne çalışması ? 

Nevşehir halkı, haklı olarak cebinden çıkan paranın bu derece bir savurganlıkla çöpe gittiğine şahit oldukça, Nevşehir Belediyesi'nin yapılan işler ve harcanan paralar hakkında şeffaf olmasını, bunların kamuoyuyla paylaşılmasını  istiyor.  

CT Haber olarakta soruyoruz 

1- Bu yol çalışmalarından sonradan neden bozuldu ? 

2- Bozulan bu yolda daha önce harcanan ve tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan bu paralar yoksa Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Bektaş Demir cebinden mi karşılayacak? 

3- Azıcık bam telinize dokundugumuzda hemen tazminat davası açanlar bu yapılan  müsriflik  için belediye bünyesinde soruşturma açtılar mi ? 

27 Ağustos 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?