Açıkgöz,Nevşehir Kapalı Pazaryerinde Vatandaşlarla Hasbihal Etti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Merkezdeki kapalı pazar yeri esnafını ziyaret ederek sohbet etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Merkezdeki kapalı pazar yeri esnafını ziyaret ederek sohbet etti.

Nevşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Merkezdeki kapalı pazar yeri esnafını ziyaret ederek görüş, öneri ve talepleri dinleyerek genel ile yerel konularda vatandaşlarla sohbetler ederek sorularını cevapladı.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, hem TBMM hem de Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevindeki yoğun çalışmaları arasında fırsat buldukça Nevşehir'e gelerek sık sık hemşerileriyle bir arada olmaya çalıştığını belirterek, “Bildiğiniz üzere yerel seçim çalışmaları dolayısıyla yoğun bir tempo ile çalıştık Halen de Yerel yönetimlerle ilgili çalışmalarımızı Genel Merkezimizde sürdürüyoruz. Malumunuz Ankara’da hem Meclis çalışmaları hem de Genel Merkezimizde ki görevimiz itibariyle yoğun bir gündem içindeyiz. Bu yoğunluk arasında bulduğumuz her fırsatta hemşerilerimizle bir arada olmaya çalışıyoruz. Onlarla hasbihal olup hasret gideriyoruz.  Bugün de Nevşehir'deki Kapalı Pazar yerimizde esnafımızı ziyaret ettik. Onların sorunlarını ve taleplerini dinledik. Hemşerilerimizle bir arada olmak bize ayrı bir enerji ve motivasyon sağlıyor. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız siyasi ahlak gereği vatandaşımızın dertleriyle dertlenmeyi sevinçleriyle sevinmeyi kendimize düstur edinmişiz. Hemşerilerimiz bilmelidir ki gerek Nevşehir'de gerek Ankara’da her zaman kapımız açık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da onların arasında olmaya onlarla birlikte yürümeye devam edeceğiz.” dedi 

Esnaflar ise Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “Sorunlarımızı ve taleplerimizi kendisine iletme imkanı bulduk kendisine teşekkür ederiz.” dediler.

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ise, halkımızın içinde bir olsun bile ayrılmamayan ve her zaman pazarcı esnaflarımızın yanlarında olan Nevşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz kapalı pazayerimize gelerek bizleri mutlu etmiştir. Sizin vesilenizle bu ziyaretinden dolayı Sayın vekilimiz Mustafa Açıkgöz'e teşekkür ederim. dedi

18 Ağustos 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (505) 453 50 40
Reklam bilgi


Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?