Kapadokya Üniversitesi Tez Ve Yazı Kampı Düzenlenecek

Kapadokya Üniversitesi akademik makale, yüksek lisans veya doktora tezi yazanlara yönelik tez ve yazı kampı düzenliyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Kapadokya Üniversitesi akademik makale, yüksek lisans veya doktora tezi yazanlara yönelik tez ve yazı kampı düzenliyor.

Kapadokya Üniversitesi Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsü tarafından üniversitenin Mustafapaşa Yerleşkesinde düzenlenecek tez ve yazı kampında katılımcılara bilimsel araştırma rehberliği ve verimli yazmayı sağlayacak bir çalışma ortamı sunulacak.

Yazar ve Editör Tanıl Bora, Prof. Dr. Umut Al, Prof. Dr. Ali Çağlar ve Prof. Dr. Ahmet Çiğdem’in seminer vereceği tez ve yazı kampında katılımcıların altı gün boyunca Kapadokya’nın tarihsel ve kültürel dokusundan alacakları ilhamla, yoğun bir çalışma dönemi geçirmesi planlanırken, üniversitenin kütüphaneleri ve çalışma sınıfları, elektronik erişim kaynakları ve bilgisayar laboratuvarından yararlanabilecek olan katılımcılar günlük yazı, rehberlik ve tartışma saatleriyle çalışmalarında kısa sürede önemli ilerleme kaydedecekler.

12 Haziran 2019 Nevşehir- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?