Nevşehir Belediyesinde, İstifa Edecek İsimler Kimler ?

ÖZEL HABER - Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, seremoni haftalarının bittiği şu günlerde, köklü ve etkili değişikliklere imza atmaya hazırlandığına dair duyumlar geliyor kulağımıza.

Büyütmek için resme tıklayın

ÖZEL HABER - Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, seremoni haftalarının bittiği şu günlerde, köklü ve etkili değişikliklere imza atmaya hazırlandığına dair duyumlar geliyor kulağımıza.

İSMİ AKÇELİ VE AHLÂKİ İŞLERE KARIŞMIŞ KİŞİLER VAR BELEDİYEDE !

Hasan Ünver döneminde Nevşehir Belediyesinde soy ağacı olarak babadan oğula, amcadan yeğene, kaynana gelin, karı koca, ne ararsan hepsini doldurdular. Trilyonluk esnafların çocukları, damatları, gelinleri, utanmadan, arlanmadan belediyede işe girip çalışıyorlar. Atilla Seçen'de ne gördüyse o geleneği devam ettirdi, değişiklik olarak yeşil alanları imara açmada daha cesaretli ve daha hızlı davrandı.

ZENGİN AİLE FERTLERİNE SESLENİYORUZ ! TEK, TEK İSİMLERİNİZİ YAZACAĞIZ !

Belediye sizin çoluk, çocuğunuzun nefsini tatmin etme yeri, emeklilikleri için bir kapı, keyif ve sefalarını tatmin etme yeri değil ! Gidin şirketlerinizde, sahip olduğunuz gizlediğiniz servetlerinizde, petrollerinizde iş verin ! Müteşebbis olup, memleketin çoluk, çocuğu için, istihdam oluşturun. Yeter artık, düşün milletin ekmek kapısından, hatta tefecilik yaptığınız işletmelerinize alın yakınlarınızı !

AHLÂKİ KONUDA, ÇOK EFSANELER DOLAŞIYOR MİLLETİN DİLİNDE !

Ahlâki olarak sıkıntılı isimlerde var malesef belediyede, gözü kırık hatta ırzı kırık, şeref ve namustan yoksun isimlerde var ! Tüm çalışanlar biliyor hangi makamları halâ işgal ettiklerini, kamuoyu da biliyor ! Sizlerde defolun artık Belediye'den ! İsim, isim yazmayalım azcık insan içinde gezebilin !

YEDİKLERİ, GÖTÜRDÜKLERİ BİR ÖMÜR YETER O KİŞİLERE !

Kimlerden bahsettiğimizi, herkes çok iyi biliyor. Yediniz, içtiniz, pisliklere bulaştınız ! O kadar çok yiyip içtiniz ki, sizede sülalenizede bir ömür yeter, istifa da bir hizmettir! Vatandaş eski isimleri, fosilleri, servetine servet katanları, zevkine zevk katanları görmek istemiyor artık !

RASİM ARI, BU ŞEHİR İÇİN BİR ŞANS! O TEMİZLEYECEK!

Bu köklü pislik işlerini,hileli,almalı vermeli dönen fırıldıkları ve bu işin kompetanlarını temizleyecek tek isim RASİM ARI, sayın başkan şunu hiç bir zaman unutma ! BU HALK RASİM ARI'YI BU DÜZENİ YIKMASI İÇİN SEÇTİ, O YÜZDEN HEP YANINDA OLDU ! Şimdi izahat değil, icraat makamındasın gerekeni yap diyor vatandaş!

Hiç Kendinize sormuyor musunuz ?

Borsa kavşağından Sanayiye kadar olan yol neden asfaltı sıyrılıp yeniden yapılıyor. Peki orayı ihaleye verenler hiç mi yapılan işi denetmediler ? Öyle Umre yaparak fotoğraf vererek günahlar af olunmuyor BEYLER....

Sayın CHP Milletvekili Faruk Sarıaslan ile MHP, CHP , SP ve İYİ Partili İl Başkanları ve teşkilatları neden sessizliğe büründünüz hep biz mi takip edeceğiz bu şehrin muhalefeti CT Haber mi siz neden halk için oturduğunuzu söylediğiniz koltuklarınızda bu hususları sormaz, sorgulamaz ve bir basın açıklaması dahi yapmazsınız ? 

06 Mayıs 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

04

Bir Vatandaş - sadece istifa yeter mi yaptıkları yolsuzluğun hesabı sorulmayacak mı. asıl ücreti 250 TL olan bir malzemeye bakım masrafı olarak 1250 TL verenlerden hesap sorulmayacak mı. bu benim duyduğum bir tanesi eminim CT HABER Editörü daha çok şey duymuştur. kul hakkı yemekten çekinmeyen utanmayan insanların isimlerini halka ilan etmektende çekinilmemeli bence

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 23 Mayıs 14:07
03

Vatandaş - Kesinlikle halk olarak beklentimiz bu seçilmeden önce Rasim Arı ya ilk sorduğum soruydu zengin sipalarini belediyeden kovacanmi diye.

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 07 Mayıs 16:02


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?