Bilada’dan Teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ beyin Nevşehir’ e teşrifleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Büyütmek için resme tıklayın

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ beyin Nevşehir’ e teşrifleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Genel Başkanımız; arkamızda ecdadımızın hayır duası, şehitlerimizin aziz hatıraları, tarihimizin itibarı, milletimizin ve Nevşehir’imizin desteği vardır. Çünkü samimiyiz, dürüstüz, ilkeliyiz, azimliyiz, imanlıyız, mücadeleden asla vazgeçmeyiz. Açıklamasında bulundu ve Nevşehir muazzam bir heyecan, müstesna bir doğruluşla geleceği adına sorumluluk üstlenmiştir. Allah hepinizden razı olsun diyorum. Nevşehirle iftihar ediyorum. Biliyor ve şahitlik ediyoruz ki, Nevşehir milli bekanın harcı, milletin haysiyet kalesidir. Burada zillete izin çıkmaz. Burada zillete icazet verilmez. Burada yıkıma müsamaha gösterilmez.Ya zillet ya millet.Ya beka ya da bela.Nevşehir’in tercihi bellidir, durduğu yer bellidir.Zira hamuru temiz, hedefleri yüksektir. Nevşehir bölünmez bütünlüğümüzün teminatıdır. Burada istiklale ve istikbale muarız emellere asla geçit yoktur.

 Nevşehir gönüllerin birleştiği, ülkülerin devleştiği, sevgilerin derinleştiği milli bütünlük havzasıdır. Nevşehirlinin gönlünde Türkiye’den başka bir sevda olmamıştır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli “Karapınar’da Sayın Ahmet Duran Bilada başkan adayımızdır, sizlerin takdir ve teveccühleriyle inşallah başarıya ulaşacaklardır.” Diyerek bizleri onurlandırmış, gururlandırmıştır. Bizlerde inşallah bu güveni boşa çıkarmayacağız. Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi diyoruz. Hamd olsun, Nevşehir’de Karapınar’da heyecan vardır, vatan sevgisi vardır, bekamıza sadakat hissi çok yüksektir. Bizim yolumuz hak yolu, davamız Allah davasıdır. Allah doğrunun yardımcısıdır. Nevşehirli Karapınarlı kardeşlerim doğrunun, milli vakar ve haysiyetin sonuna kadar yanındadır. 31 Mart’ta Karapınar’da da Milliyetçi Hareket Partisine üç hilal MHP’ye görev vereceklerine inancım da tamdır. Allah Yardımcımız olsun.

 

Ahmet Duran Bilada

Karapınar MHP Belediye Başkan Adayı

miting9-(1).jpg?miting6-(1).jpg?

15 Mart 2019 Nevşehir- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Garapınarlı - Seni başkan yapacağız bi iznillah...Karapınara Adalet gelecek herkes haddini bilecek...!

Yanıtla . 1Beğen 16 Mart 08:07

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?