Eğitim-Bir-Sen’den Duyuru

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen, Nevşehir Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen konferanslar zinciri başlıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen, Nevşehir Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen konferanslar zinciri başlıyor.

Konuya dair Şube Başkanı Mustafa Çiftci, “Nevşehir Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sendikamız arasında yapılan protokol çerçevesinde bugün ilkini düzenleyeceğimiz Konferanslar Zinciri bugün saat 16:00 da öğretmenlerimize yönelik olarak Kapadokya Kültür Merkezi'nde yapılacaktır. İlimiz eğitimine ve bakanlığımızın 2023 Vizyon belgesine katkı sunmak amacı ile yapmayı planladığımız, amacı sadece eğitime destek olan bu faaliyetlerimizin farklı mecralara çekilmesi bir eğitimci olarak bizleri derinden üzdü. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından gönderilen yazı ve telefon zincirinde veli ve öğrencilere davet söz konusudur. Zorlamak ya da dayatma söz konusu değildir. Bizler eğitimci olarak yapılan eğitimle alakalı tüm programları memnuniyetle karşılaşmamız gerekirken bu tür yaklaşımların eğitime bir katkı sunmayacağını düşünüyorum. Eğitim Bir Sen üyelerinin eğitimle alakalı tüm programlara katılması Şube Başkanı olarak beni memnun eder. Bunun eğitim adına kazanım olduğunu düşünürüm. Yapılan faaliyetleri karalamak ya da kulp takmak yoluna gitmem. Elbette ki bizler de ilimizin eğitimi için tüm istişarelere açığız alandaki tüm paydaşlarımızla bunlara rakibimiz olan diğer kıymetli eğitim sendikaları dahil. Fakat kurumsal kimliğimizi zedeleyen bizi ötekileştiren tüm tavır, davranış ve söylemleri şiddetle reddeder hukuki tüm haklarımızı kullanmaktan geri durmayız. Yumuşak başlıyız ama uysal koyun değiliz. Eğitim Bir Sen olarak biz ilimizdeki tüm eğitimci kardeşlerimizi eşit değerli kabul ediyoruz. Diğer tüm eğitim sendikalarını sahalarda rakip, eğitime katma değer üretme noktasında paydaş görüyoruz. Ben Eğitim Bir Sen Nevşehir Şubesi Başkanı olarak tüm eğitime gönül verenleri bugünkü konferansa özellikle davet ediyor, eğitim için taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun diyorum” açıklamalarında bulundu.

13 Mart 2019 Nevşehir- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?