Başkan Urgenç'ten Şimdiden Uyaralım

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç; Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada Büyük Türkiye ülküsüne ancak Liyakat esasları doğrultusunda ulaşılacağını belirten bir uyarı mesajı yayınladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç; Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada Büyük Türkiye ülküsüne ancak Liyakat esasları doğrultusunda ulaşılacağını belirten bir uyarı mesajı yayınladı. Açıklama şu şekilde;

Şimdiden Uyaralım!

Umarız Bürokrasi ve MEB tam yönetici atama takviminin başladığı süreçte EK-1 hesaplamasında puanı az olanlara teşekkür, takdir ve aylıkla ödül ihdas ederek tekrar ahlaksız bir sürecin yaşanmasına müsaade etmezler.

Büyük Türkiye ülküsüne ancak Liyakat esasları doğrultusunda ulaşabiliriz.

2014 yılında mülakat çetelerinin kul hakkı gaspçılarının yaşattığı bir benzeri sürecin yaşanması paralel ve kripto çetelerin ekmeğine yağ sürecektir. Böyle bir süreç çalışma barışını bozacak ve toplumda tekrar kutuplaşmaya mahal verecektir. Devletin tüm imkânları bir grubun şahsi menfaatleri doğrultusunda kullanılırsa Milli Birlik ve Beraberliğimize en büyük darbe gerçekleştirilmiş olur.

Bu süreçte Türkiye’nin kutuplaşmaya değil birlikteliğe ihtiyacı vardır. Ya hep birlikte müreffeh Türkiye’yi inşa edeceğiz Ya da ayrımcılığa fırsat verip eğitimde 2023 vizyonunu baltalayacağız.

Biz dün de bugünde yarında Devleti ebedi müddet, devleti ebedi adalet düsturuyla devletimiz ve Yüce Türk Milletinin yanında saf tuttuk, saf tutmaya devam edeceğiz.

12 Mart 2019 Nevşehir- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?