Terzioğlu OHAL Daimi Giriş Kartını Paylaştı

NEVŞEHİR(MHA) SP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Terzioğlu, kendisine yapılan eleştiriler sonucunda OHAL daimi giriş kar8tını kamuoyu ile paylaştı.

Büyütmek için resme tıklayın

NEVŞEHİR(MHA) SP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Terzioğlu, kendisine yapılan eleştiriler sonucunda OHAL daimi giriş karıtını kamuoyu ile paylaştı.

Terzioğlu konuya ilişkin açıklamasında; “Bir kısım hemşerilerimiz izledikleri televizyon kanallarındaki asılsız bilgi ve yanlış yönlendirilme ile bir iftirayı dillendirmekte, bunu olağan, haklı bir durum olarak görmektedirler. Onlara Yahudilerin Davut (as) hakkında bir iftirayı dillendirdikleri için cumartesi yasağı ile imtihan edildiklerini ve buna da uymadıkları için zelil maymunlar haline getirildiğini hatırlatıyorum. Hz Muhammed (SAV) kişiye yalan olarak duyduğunu söylemesi yeter buyurmuşlardır. Kuranı kerimde ise “ isra 36. Hakkında kesin bilgi sahibi olmadığın şeyin peşine düşme. Çünkü kulak, göz ve kalp, bunların hepsi ondan sorumludur.” Buyuruluyor. Sırf Saadet partisinden aday olduğum için 1999 yılından beri Nevşehir’de yaşadığım ve çizgim belli iken PKK yaftası ile damgalamaya çalışmak ehli insafın yapabileceği bir iş değildir. İftira kebair günah olduğu için bunu mümin sıfatı ile yapabilmeleri de mümkün değildir. Peygamberimizin bildirdiğine göre kişi kebair işlerken iman gömleği ondan çıkarılır. Ve tövbe edinceye kadarda iade edilmez. Ben olağanüstü hal bölge valiliğinde görev almış biriyim. Atfedilen durum bende olsa mahrem bir yerde görev verilir mi idi?. Hatıra olarak sakladığım olağan üstü hal bölge valiliği daimi giriş kartımın resmini bu hemşerilerimi tövbeye ve dolayısı ile imana davet etmek için yayınlıyorum” dedi.

11 Mart 2019 Nevşehir- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?