Kardelen Anaokulunda Aile Katılımı Etkinliği

Yenilenen Müstakil Binası ile dikkat çeken Kardelen Anaokulu Aile Katılımı Etkinliğine devam ediyor.

Yenilenen Müstakil Binası ile dikkat çeken Kardelen Anaokulu Aile Katılımı Etkinliğine devam ediyor.

Kardelen Anaokulu’nun dönem başından beri devam ettirdiği ‘Aile Katılımı Etkinliği’ ile amaç; okul ile ev arasındaki koordinasyonu sağlayarak çocukların gelişimlerinde ve eğitimlerinde birlikte hareket etmeyi sağlamak ve bu sayede bu süreci desteklemektir.

Öğrencilerimiz aile katılımı etkinliğinde misafir olan velilerimizle renk renk kokulu sabunlar yaptı. Farklı kalıplarla değişik tasarımlı sabunlar yapıp öğrencilerimiz günlük hayatta kullandığımız sabunun yapılışını öğrenmiş oldular.

Veli katılımı etkinliğine her hafta devam eden Kardelen Koleji Anaokulu Minik Bilginler sınıfı bu hafta ebru sanatıyla tanıştı. Kardelenli Minikler yapacakları çalışma hakkında bilgi edindikten sonra hazırlanmış kitreli suyu renklendirmeye başladı. Minik Bilginlerle harika bir aktivite yapan velimiz keyifli bir ebru çalışması olduğunu dile getirdi.

Kardelen Anaokulunda Veli Katılımı Etkinliği ile daha önceden belirlenen günler doğrultusunda velilerimiz çocuklarının sınıflarına konuk olurlar. Bu katılımlar ile öğrencilerimizin aileleriyle ortak yaşantı geliştirmelerini, ailelerin okulumuzu ve okul ortamımızdaki eğitim etkinliklerimizi yakından tanıyabilmeleri ve çocukların deneyimlerini paylaşmaları sağlanır. 

haber-alti-6-2.jpg?

haber-alti-1-11.jpg?

haber-alti-2-8.jpg?

haber-alti-3-7.jpg?

haber-alti-4-5.jpg?

haber-alti-8-2.jpg?

haber-alti-7-2.jpg?

haber-alti-5-6.jpg?

12 Şubat 2019 Nevşehir- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi


Anket Korona Virüsü Psikolojinizi Bozdu mu ?