Çık Açıkla Seçen, Şehir İçin 14 yıl Ne Yaptın?

ÖZEL HABER - Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver istifa ettikten sonra Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı olarak 14 yıl bir fiil yanında Ünver’in yanlışlarına ses çıkarmadan belediyenin imkanlarından yararlanan Atilla Seçen´in hangi vasıflarından dolayı uzun zamandır BELEDİYENİN vazgeçilmezi olduğu merak ediliyor. 

Büyütmek için resme tıklayın

ÖZEL HABER - Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver istifa ettikten sonra Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı olarak 14 yıl bir fiil yanında Ünver’in yanlışlarına ses çıkarmadan belediyenin imkanlarından yararlanan Atilla Seçen´in hangi vasıflarından dolayı uzun zamandır BELEDİYENİN vazgeçilmezi olduğu merak ediliyor. 

ÜÇ dönem Nevşehir Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Seçen’in Belediyeye ne katkı sunduğu sorgulanıyor. 

Eski Başkan Hasan Ünver’in alnından bir bukle kondurarak teslim ettiği Başkanlık koltuğu ile Ünver’in en gözde ekiplerinden biri olan Seçen’in, Belediye’de yapılanlara 14 yıl sessiz kalması göreve geldikten sonra Nevşehir sokaklarında ilk icraatı DUBA ve IŞIKLANDIRMA oldu. 

14 yıldır Hasan Ünver’in neden Atilla Seçen’den vaz geçemediği son zamanların en çok konuşulan hususlarından… 

Atilla Seçen hakkında son dönemlerde bir iş adamını ile münasebeti de haber merkezimize iletilirken Nevşehir’in köy gibi görünen mahallelerine el atmak yerine başta esnafları arkasına almak için göstermelik esnaf ziyaretleri ve asfalt çalışması yaptığı borçlu bir belediyenin tasarruf yapması gerekirken daha çok borçlandırdığı belirtiliyor. Nevşehir'de asfaltları hem de parke taş üzerine atarak kentteki siyaseti çevrelerin bulunduğu mahallelerine atması gözlerden kaçmıyor. 

ARTIK HALK KANDIRILMAKTAN BIKTI BİZDE YAZMAKTAN !

Kırşehir Belediye Başkanını yolunda giden Nevşehir Belediye Başkanı Seçen’in yazın binilen bisikleti son bahar ve kış aracı gibi sunması ise halk nazarından takdirle karşılandı. Soruyoruz, Bisikletlerin ve akıllı sistemi kim yaptı ? Hangi partili gene orada nemalandı ? Çıkın bunları açıklayın……

Uzun zamandır BELEDİYE de görev alan Seçen´in kalem kalem ŞEHRE ne katkı sunduğunu kamuoyuna açıklaması bekleniyor. CT Haber olarak böyle bir davet almamız halinde mikrofonlarımızı Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’e UZATMAKTAN ASLA ÇEKİNMEYECEĞİNİNDE bilinmesini istiyoruz.

07 Kasım 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Nevşehirli - Nasıl açıklayacak en az hasan kadar pisliğin içinde..

Yanıtla . 0Beğen 08 Kasım 22:32
01

Nevşehirlinin Biri - 14 sene belediyede çalışmış,belediyeden geçinmiş. Mesleği belediye olmuş. Eğer bir 5 sene daha belediyede kalacaksa AkParti karar vericilerinin 14 senede Seçen'in neler yapıp da bir daha aday yapıldığını biz cahil halka anlatması lazım ki oy verelim. Yetmez mi artık her belediyeye gidişimizde aynı insanları görmek? Belediyecilik hizmet işidir,gönül işidir. Heves gerektirir. Heyecan gerektirir. 14 sene sonra heves ve heyecan mı kalmıştır? Kalan sadece alışkanlıklar ve gördüğünden geri kalmamaya yönelik çabadır. 14 sene boyunca hizmet için ne hayali gelişti mesela? İnsanın bu kadar sürede öyle bir projeler çıkarması lazım ki ağızlar açık kalsın. Ama herkes biliyor ki Seçen devam ederse yine rutin işleyiş devam edecek. Parkeler asfalta,asfaltlar parkeye dönecek. Sosyal hayattaki tek etkinlik 15 Temmuz etkinlikleri olacak. Türkiyenin her şehrinde bir ay dolu dolu Ramazan yaşanırken,konserler,fuarlar ve Lunaparklarla insanlar Ramazan boyunca eğlenip kaynaşırken burda bir defa bile yapılmadı. Ot gelip ot giden yöneticilerimiz yüzünden tabi. Yeter artık yeter!

Yanıtla . 5Beğen 07 Kasım 10:43

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?