İşte Nevşehir İl Özel İdare Müracaat Eden Nevşehir Milletvekili Danışmanı !

Nevşehir İl Özel İdaresi'ne kurulduğu günden itibaren alınan personelin kimler olduğunu, kimlerin referansı ile işe alındıklarını kamuoyuna sunuyoruz.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir İl Özel İdaresi'ne kurulduğu günden itibaren alınan personelin kimler olduğunu, kimlerin referansı ile işe alındıklarını kamuoyuna sunuyoruz.

Köy Hizmetleri kapatılıp İl Özel İdaresi kurulunca alınan şirket işçilerinden, bürokratına varıncaya dek işe alınanların tamamına ya siyasetin içinde ya siyasetçilerin yakın akrabaları, isimlerini teker teker kimlerin akrabaları olduğunu da yazarız ama buna gerek duymadık.

İl Özel İdaresi'nde siyasetçilerin torpili ile en çok işe alınanlar 3 Dönem AK Parti'nin olduğu döneme rastlıyor.

İl Özel İdaresi'nin adının İl Özel İdaresi'nden ziyade İl Siyaset İdaresi olarak değişmesinin daha mantıklı olacağı kanaatindeyiz.

Nevşehir İl Özel İdareye şimdi ise Nevşehir AK Parti milletvekili Murat Göktürk’ün danışmanı ve kardeşi olan Ferhat Göktürk dilekçe ile müracaat ediyor.

Edinilen bilgiye göre, İl Özel İdaresine memur olarak alınıp ilerleyen günlerde İl Özel İdare olmayan makamı var edip Özel Kalem Müdürü olarak görevlendirileceği belirtiliyor. Kadrosu Milli Eğitimde olan bir memur neden İl Özel İdareye geçmek ister. Hem de ilerde yerel yönetimler kanunu ile kapanma durumu olan bir kuruma neden geçmek ister. Yoksa Nevşehir İl Özel İdare Müdürlüğü yatış yerimi ?

Nevşehir’in bir çok kurumunda liyakatsiz işler var mı ? İl Özel İdaresi'ndeki akıl almaz torpil olaylarında bürokratlardan, üniversite çalışanlarına varınca dek yaşanan gelişmeleri seri haberler şeklinde zaman zaman siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

01 Haziran 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

09

Ak parti - Yorumumu yayınlamamışsınız kor..Yorumumu yayınlamamışsınız korktunuz mu. Sizin ne olduğunuzu herkes biliyor. Gerçek çalışan insanlara iftira atmaya utanmıyormusunuz. Gerçi sizde o utanma var mı bilmiyorum. Şunu bilin Allah var hesap var. Size sözüm bu. Ferhat Göktürk

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
08

Ürgüplü - Ooo bakıyorum da chp den örnek..Ooo bakıyorum da chp den örnek almışsın can bey ya*** haber yapma üzerine tebrik ediyorum sizi. Yok olmayan kadroymuş yok özel kalem müdürüymüş. Çok güldüm.. Akpartiyi böyle yıpratamazsın. Bundan sonra sana itimatımız kalmadı. Ferhat Göktürk

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
07

Kazım such - Yeni vekillerimiz Allahın izni ile ilk icratlarindan birinin Il özel idaresini düzeltmek olacağına inanıyorum kacak kum ocaklarina usulsüz yapı*** ihalelere haksız kazanç saglamalar son bulacagina inanıyorum

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
06

mehmet - Il özel idaresini once meclis Başkanından bir kurtarin gerisi kolay yeni vekillerimizden isteyimiz bu yönden

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
05

RECAİ YILMAZ - devletin kadrosuna sahip ama yok illa özel kadroya geçilecek, işsizler varken böyle keyif sürmek ne hadsizlik..

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
04

akp li - Süleyman Özgün il özel idaresini babasının Çiftliği gibi kul***ırken hic kimsenin sesi çıkmıyordu

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
03

reisci - Ebu bekir gizligiderin eski konduğu danışmanı Mehmet Yilmaz i il özel idaresine alirirken nerdeydinizde Ferhet gokturk ü bu kadar haber yapıyorsunuz

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
02

Mehmet YILMAZ - Bizler Mahalli idareler Ön lisans,İİBF Kamu yönetimi ve Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminde Yüksek Lisans yapmamıza ve bir kurumda 23 yıldır müdür düzeyinde çalışmamıza rağmen başvurumuz reddedilirken sırf siyasi baskılarla liyakatsız bir şekilde bu kadrolar dolduruluyorsa söylenecek pek söz bulamıyorum.

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06
01

Ümit yokken - Bu haberde resmen siyaset kokuyor resmen AKP\'nin kara***ması yapılıyor ama SİZ ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız bunu çok ta iyi biliyorsunuz ama KAFA KARIŞTIRICI ŞEYLER LE 3 5 OY ÇALABİLİMİYİZ ÇABASI VAR siz BUKADAR ZAVALLISINIZ ZAVALLI FİB HABER siz de kıral olamayacaklar KRAL CILIK YAPMAYIN KARAKTER Lİ FİB HABER.... ANCAK YORUM SİLERSİNİZ YAPTIGINIZ EN İYİ İŞ ADAMSAN SİLME YORUMU.....

Yanıtla . 0Beğen 01 Haziran 20:06

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?