Nevşehir’de Bir Çok Kesim Bunu Merak Ediyor !

Geçtiğimiz günlerde Şamil Tayyar´ın yaptığı açıklama hala konuşuluyor. Cumhurbaşkanı´na önemli şeylerin iletilmediğine vurgu yapan Tayyar konuşunca akıllara “CİMER”´e Nevşehir´den gönderilen şikayetlerin Cumhurbaşkanına iletilip iletilmediği de gelmeye başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Geçtiğimiz günlerde Şamil Tayyarın yaptığı açıklama hala konuşuluyor. Cumhurbaşkanına önemli şeylerin iletilmediğine vurgu yapan Tayyar konuşunca akıllara “CİMER”e Nevşehirden gönderilen şikayetlerin Cumhurbaşkanına iletilip iletilmediği de gelmeye başladı.

Milletvekili Şamil Tayyarın geçtiğimiz gün yaptığı açıklama bomba etkisi yaptı. Tayyar Cumhurbaşkanımızın etrafının sarıldığı ve önemli bilgilerin kendilerine iletilmediğini belirtmesi akıllara Nevşehiri getirdi.

Nevşehir’de CİMERe pek çok önemli şikayet bilgi ve belgelerin iletildiği bilinirken, özellikle FETÖ yapılanması başta olmak üzere şehirdeki pek çok usulsüzlüklerin CİMERe yazıldığı biliniyor.

Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyarın açıklamalarından bazıları şu şekilde idi;

Cumhurbaşkanı KUŞATMA ALTINDA:

Cumhurbaşkanımızın etrafı kuşatma altında. Bir ilçe başkanı var, ‘Benim kimseye minnet borcum yok, beni reis getirdi diyor. İl başkanı, ilçe başkanı, il müdürü böyle konuşuyor. Çünkü verilen kararlarda siyaset iradesi yok. Vekilin haberi olmadan il müdürü atarsa o vekili ciddiye alır mı? Sonra beni buraya reis getirdi der. En yukarının da milletvekillerinin aklını devre dışı bırakan aklın, aklını alması lazım.

ÇILDIRTAN O GÖRÜNTÜ:

Ben milletvekili olarak Cumhurbaşkanına söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm, Cumhurbaşkanına. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük

22 Mart 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?