Nevşehir İl Özel İdaresinden Belediye Başkanlığı Aday Adaylığına Çıkan Çıkana !

Nevşehir kamuoyu ilk defa YEREL YÖNETİMLERİNİ bu kadar önemsediği dönemde, değişim anlamlı kanaatler oluşturmaya başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

ÖZEL HABER- Nevşehir kamuoyu ilk defa YEREL YÖNETİMLERİNİ bu kadar önemsediği dönemde, değişim anlamlı kanaatler oluşturmaya başladı.

Mart yerel seçimlerine altı ay gibi kısa bir zaman kala, aday adaylarının resmi açıklamaları olmamasına rağmen, şehir kamuoyu aday adaylarını dillendirmeye başladı.

Nevşehir merkez başta olmak üzere , ilçe ve belde belediyelerinde bulunan mevcut yönetimin iş ve işleyişlerinden bıkan halk, Belediyenin birim müdürleri dahil tepeden tırnağa bir değişime girmesinin elzem olduğunu dile getiriyorlar.

Bu bağlamda aday adaylığını açıklamamasına rağmen çarşıda, pazarda, partide, bir çok isimler konuşulmaya başlandı. CT Haber olarak bizde bunları kamuoyu ulaştırmak için çok yakından takip ediyoruz. Elde ettiğimiz bilgileri siz okuyucularımıza ulaştırıyoruz.

AK Parti geleneği içinde zamanında başarılı bir yol izleyen ve şuan Nevşehir İl Özel İdare çalışan Nevşehir eski milletvekili Ebubekir Gizligider’in danışmanı Yasin Güneşin, Karapınar Belediyesine aday adayı olmak istediği konuşuluyor.

Nevşehir eski milletvekili Murat Göktürk’ün danışmanlığını yapan Nevşehir İl Özel İdaresinde memur olan Ferhat Göktürk’ün ismide bir dönem Ürgüp Belediye Başkanlığı için geçmişti.

Eski Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider Danışmanı Yasin Güneş ;

26 Eyl 2018 - 13:50 - Siyaset