Nevşehir'de Trafik Kazası Mağdurları Bu Haberi Mutlaka Okuyun !

Nevşehir’de sigortacı ve sigortalı arasında bir köprü vazifesi gördüklerini söyleyen Armanel Sigorta adına konuşan Murat Tuğrul Tozağan “Amacımız Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak ve mağduriyetlerinizi gidermektir” dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir’de sigortacı ve sigortalı arasında bir köprü vazifesi gördüklerini söyleyenArmanel Sigorta adına konuşan Murat Tuğrul Tozağan“Amacımız Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak vemağduriyetlerinizi gidermektir” dedi.

Geriye dönük son 10 yıl içinde başınızdan geçentrafikkazalarında mağdur olmuş ve yasal haklarınızı alamamışsanız Armanel Sigorta Danışmanlık Hizmetleri’ne mutlaka başvurun.

Nevşehir’de sigortacı ile sigortalı arasında köprü vazifesi görerek tazminatları eksiksiz tazmin ettiklerini belirten Armanel Sigorta Danışmanlık Hizmetleri sahibi Murat Tuğrul Tozağan, “Armanel Sigorta Danışmanlık Hizmetleri olarak yeni ve geriye dönük trafik kazalarında vefat eden, sakat kalan mağdurlara ulaşarak ölüm halinde destekten yoksun kalma tazminatı, yaralanma halinde maluliyet tazminatını hasar uzmanı ve hukukçularımızla beraber Sigortacı ve sigortalı arasında bir köprü vazifesi yaparak sigorta şirketlerinden eksiksiz bir şekilde tazmin ediyoruz.

Kazazedenin mağduriyeti çözüme ulaşıncaya kadar herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Amacımız Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü haklarınızı çözüme kavuşturmak ve mağduriyetlerinizi gidermektir” şeklinde konuştu.İKİ AY İÇERSİNDE TAZMİNATLARINI KENDİ HESABINA YATIRIYORUZ“Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok TRAFİK kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir” diyen Tuğrul Tozağansözlerine şöyle devam etti: “Trafik kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi mümkün olabilmektedir. Armanel Sigorta geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki trafik kazalarında meydana gelen zararların tasfiyesini 15 gün ile 2 ay gibi kısa bir sürede sonuçlandırmaktadır. Zarara uğrayan kişilere danışmanlık hizmeti vermekte ve hasar tasfiye işlemlerini hasar uzmanı ve hukukçularımızla beraber sonuç alacak şekilde yürütmekteyiz. Nevşehir'de vatandaşlarımız arasında bu işlemlerden mağdur olan kişiler varsa bize ulaşabilirler.Kaza sonucunda ortaya çıkan zararların tasfiye işlemleri, konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekip çalışması sonucunda çözümlenmektedir. Mevcut sigorta sektöründe ki rekabet koşulları ve olumsuz yaklaşımlar kaza olayları sonucunda mağduriyetlerin oluşmasına sebep olmaktadır. Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekibin profesyonel desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.Öyle ki; bazen bilgi sahibi olmadığımız pek çok konuda hakkımızın olduğunu ancak konusunda uzman, deneyimli kuruluş ve kişilerden öğrendiğimiz bir gerçektir. Kaza sonucunda sigorta şirketlerinden talep edilecek her türlü tazminatları almak bazen uzun bir süreci gerektirmektedir.Bu durum ilgili kuruluşların keyfi tutumlarından kaynaklanabileceği gibi bazen de hak sahiplerinin haklarını takip etme konusunda yeterli bilgiye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır. Oysa mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatı kaza ve zarara uğrayan insanları korumayı amaçlamaktadır. Kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile hareket edildiği takdirde zararların telafi edilmesi mümkün olabilmektedir.”Armanel Sigorta Danışmanlık HizmetleriSize bir telefon kadar yakın…Tel: 0 553 750 34 68

31 Aralık 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Hayri gönen - Türkiyede bir dayin var ise veya şu anda AKP li tanidik varsa odur sigorta.

Yanıtla . 0Beğen 31 Aralık 14:01

Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?