Ürgüp Devlet Hastanesinde Çocuklar Erkekliğe İlk Adımı Atıyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ürgüp Devlet Hastanesinde tam 53 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Atıyor.

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlıÜrgüp Devlet Hastanesinde tam53 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Atıyor.

Ürgüp Belediyesi ve Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği işbirliği ile her sene geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Etkinliği ilebu yıl 53 çocuk erkekliğe ilk adımı atıyor. Tümihtiyaçları ve kıyafetleri Ürgüplü hayırsever İş Adamı Abdulkadir Akdeniztarafından karşılanan ve Yeni Ürgüp Devlet Hastanesin de, gerçekleşenoperasyonları Başhekim Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sami Bilici tarafındanyapılarak taburcu ediliyor.

Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimi Bilici “Ürgüp Belediyemizinorganizasyonu ile 53 çocuğumuz yeni açılan modern cihazlarla donatılmış temizferah hastanemiz de ağrısız ve sızısız erkekliğe ilk adımlarını atıyor, günlük7 çocuk sünnet oluyor ve aynı gün taburcu oluyor. Yaklaşık bir hafta içindetamamlanması planlanıyor. Devletimizin her türlü imkanlarını bu çocuklarımızınhizmetine sunuyoruz vesile olanlardan Allah razı olsun. Hayırlı olsun.” dedi.

Çocukları sünnet olan Aileler, Belediye Başkanı, Ürgüp DevletHastanesi Başhekimi ve hastanedeki emeği geçen tüm birimlere teşekkürettiklerini belirterek, "Allah Devletimizden, belediyemizden,hayırseverlerimizden razı olsun. Her şeyden çok memnunuz" dediler.

Operasyonu bizzat gerçekleştiren Başhekim Op. Dr. SamiBilici'yi makamında ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız,"Yeni hastanemizde böylesine güzel bir organizasyonda iş birliğiyaptığınız için şahsınızda tüm hastane personeline teşekkür ederim." dedi.

13 Tem 2018 - 17:26 - Gündem