Ne Olacak Nevşehir'de İşsizlerin Hali

CT HABER ÖZEL – Cesaret Gazetesi olarak Nevşehir’in deyim yerindeyse kanayan bir yarasına daha parmak basmak istiyoruz. Yatırımcılar neden Nevşehir’e gelmiyor?

Büyütmek için resme tıklayın

CT HABER ÖZEL – Cesaret Gazetesi olarak Nevşehir’in deyim yerindeyse kanayan bir yarasına daha parmak basmak istiyoruz. Yatırımcılar neden Nevşehir’e gelmiyor?

Kamuoyunun gündemini çok sık meşgul eden konulardan birisi de Nevşehir’e yatırımcıların gelmemesi hususu.

Bu konu her platformda ve ortamda sık sık gündeme gelmesine rağmen ne yazık ki Nevşehir’e yatırımcı bir türlü çekilemiyor.

Kendimizi kandırmamıza hiç gerek yok.

Besbelli bir şekilde yatırımcı Nevşehir’e tam gelmek üzereyken rotasını bir anda değiştiriyor. Çok yakın zamanlarda da bu duruma herkes şahit oldu. Çok büyük yatırımcılar hemen dibimizdeki Aksaray’a milyon dolarlık üretim tesislerini kurdu. Aksaray’ın bizden farkı ne?

Son 10 yılda Nevşehir’e sanayici yatırım yaptı mı? Maalesef sorunun yanıtı apaçık ortada.

Sanayicileri, üreticileri, yatırımcıları Nevşehir’e kim çekecek? Lütfen artık ilimize yatırımcı gelmesi için daha fazla çaba sarf edelim.

Bir ilin kalkınması sanayi ile olur. Diğer projeler zaten bir klasik haline gelmiş durumda.

Hep beraber daha çok gayret göstererek yatırımcıları ilimize çekmeliyiz.

Eğer yatırımcı Nevşehir’e gelmiyorsa bunu da sorgulamalıyız.

Herşey ilimiz ve vatandaşımız daha da önemlisi ülkemiz için… Lütfen bu konuda bildiklerinizi bizimle paylaşın haberleştirelim....

16 Mayıs 2018 Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?