Nevşehir Belediye Başkanı Seçen'den Ramazan Ayı Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, rahmet, bereket ve mağfiret sağanağının tüm inanan insanları kuşattığı Ramazan ayının, tüm değerleriyle ile birlikte yaşanması ve yaşatılmasının gerektiğini belirtti.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, rahmet, bereket vemağfiret sağanağının tüm inanan insanları kuşattığı Ramazan ayının, tüm değerleriyle ile birlikteyaşanması ve yaşatılmasınıngerektiğini belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, 16 Mayıs 2018Çarşamba günü başlayacak mübarek Ramazanayı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yayınladığımesajında, rahmet, bereket , feyz ve mağfiret ayı olarak da bilinen veinananlara nefis muhasebesi imkanı da veren mübarek Ramazan ayının, tüm inananlarca birlik ve beraberlik ruhu içerisinde idrak edilmesi temennisindebulundu.

Mesajında, Ramazanayının şehrimizde en iyi bir şekilde idrak edilebilmesi için NevşehirBelediyesi olarak üzerlerine düşeni yerine getirme kararlılığı içerisindehareket ettiklerini vurgulayan Seçen, geleneksel olarak her yıl hayırsevervatandaşların işbirliği içerisinde uyguladıkları İftar Sofrasının ilk olarak 16Mayıs 2018 Çarşamba günü Modern Pazaryerinin altındaki salonda kurulacağınıdile getirdi. Seçen, rahatsızlığı nedeniyle Modern Pazar Yerinde iftaragelemeyecek durumda olan engelli, yaşlı ve hastaların Nevşehir Belediyesi 153Çağrı Merkezi ile Nevşehir Zabıta Müdürlüğü’ne başvuruda bulunması halindeRamazan ayı boyunca iftarlığın görevli ekipler tarafından evlere kadarulaştırılacağı müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Seçen mesajında daha sonra şunları vurguladı: “ Ramazanayı, sahip olduğu manevi ahenk, rahmet,bereket ve kutsal değerleri ile tüm Müslümanları daha da güçlü kılıyorKarşılıklı yardımlaşma duygusunun ön plana çıktığı, nefis muhasebesinin daha yalın ve öz bir şekilde yapıldığı bu mübarek günler, inananlar arasındakidostluk ve sevgi bağlarını da daha güçlühale getirmektedir. 11 ayın sultanı Ramazan ayının tüm inananlara hayırlara vesile olmasınıdiliyor, tüm vatandaşlarımıza bu vesileile saygı, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

15 Mayıs 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?