Nevşehir Gerçekler Twitter Hesabını Kim Kullanıyorsa Kuliste O Lobide O

Nevşehir’de son zamanlarda ve genelde seçim zamanları sahneye çıkan, sahte sosyal medya hesapları rahatsızlık oluşturmaya devam ederken yaptığımız haber sonrası CT haber sitemizi karalayan bir mesaj paylaştı.

Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir’de son zamanlarda ve genelde seçim zamanları sahneye çıkan, sahte sosyal medya hesapları rahatsızlık oluşturmaya devam ederken yaptığımız haber sonrası CT haber sitemizi karalayan bir mesaj paylaştı.

Bu mesajı sonrası Nevşehir Kulisi isimli sahte hesaba haber merkezimizin resmi twitter hesabından attığımız tweet sonrası kripto olduğunu düşündüğümüz kişi yada kişiler twitter hesabını hemen kapattı.

Nevşehir ilinde bir çok kişiyi adeta bir birlerini itham etmesi sağlayan ve kentte adeta özellikle siyasi çevrelerde huzursuzluk ve birbirlerine güvensiz bakmasını sağlayan bu sahte kripto FETÖ’cü hesaplarım daha önceki yıllarda aynı tezgahı ve oyunu yaparak kentte algı operasyonu yaptıkları ortaya çıktı.

FETÖ Lideri Fethullah Gülen’in 17-25 Aralık 2013 yılında Türkiye Cumhuriyetine haince planları içinde bir plan var ki sosyal medya hesabında ülkede kaos ortamı oluşturmak için sahte hesaplar açarak ülkede belli başlı çevrelere algı operasyonu yapılması talimatı veriliyor.

NEVŞEHİR’DE SOSYAL MEDYADA PİS İŞLER NEVŞEHİR GERÇEKLER HESABI İLE BAŞLIYOR

FETÖ'nün hain talimatın hemen ertesi aylarında Nevşehir ilinde NEVŞEHİR GERÇEKLER diye bir twitter hesabı açılıyor ve sağa sola sosyal medya üzerinden süblimen mesajlar veriyor. Nevşehir Gerçekler hesabından atılan mesajları incelediğimizde Nevşehir Lobi ve Nevşehir kulisi hesabı üzerindeki oynanan oyun ve mesajların aynı nitelikte olduğunu gözlemliyoruz. Hatta incelemelerimiz sonrası yaptığımız tespitler şunu gösteriyor ki NEVŞEHİR GERÇEKLER twitter hesabı ile yazım şekli, üslup ve insanları zan altında bırakması NEVŞEHİR LOBİ ve NEVŞEHİR KULİSİ hesabı ile tıpa tıp benzerlik sergiliyor. Hatta atılan twitleri özenerek bakıldığında NEVŞEHİR GERÇEKLER hesabının o dönem polis içinde bilgiler aldığı da çok açık ortada buda gösteriyor ki FETÖ’nün polis yapılanmasının sahte sosyal medya hesabı açan bu kişi yada kişilere bilgi sızdırdığı anlaşılıyor. Yani Ankarada FUAT AVNİ’nin yaptığını Nevşehir’de 2014 yılında NEVŞEHİR GERÇEKLER yapıyor.

PEKİ KİM BU NEVŞEHİR GERÇEKLER TWİTTER HESABINI SAHİBİ ?

Nevşehir ilinde saydığımız sahte hesaplar üzerinden,kızdığı bir kişiye mesnetsiz laflar ile suçlamalarda bulunuyor. Mesela haber sitemize veya AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA RAUF YANAR yada AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ MUSTAFA AÇIKGÖZ’e saldıran bu Fuat Avni tipli çapsız coştukça coşuyor adeta coşkun seller gibi….. Belki de 2014 yılında güvendikleri ile yeniden bağlantı kuruyor yada hiç bağlantısı kesilmiyor gene bilgiler alıyor. Ancak ne hikmetse son günlerde kapattığı NEVŞEHİR LOBİ ve NEVŞEHİR KULİSİ isimli hesaplarına rağmen NEVŞEHİR GERÇEKLER hesabını kapatamıyor.

Tüm hesaplarını kapatan bu kişi yada kişiler neden NEVŞEHİR GERÇEKLER hesabını kapatamıyor ?

2014 yılında sosyal medya acemisi olan bu kişi yada kişiler şimdi ustalaştı mı ? Yoksa Twitter bilgisi yüksek birinden bir destek mi alıyor ?

NEVŞEHİR KULİSİ İLE önce Nevşehir MHP’ye algı operasyonu yaparken ne oldu da birden AK Partiye dönüyoryoksa şahıslardan biri MHP’li mi ?

Nevşehir’deki Savcı ve Güvenlik görevlilerine sesleniyoruz. Kentte fitne ve fesat çıkarmaya çalışan bu şahış veya şahıslar asaletsiz pislik şer odaklarını muhakkak Adalet önünde hesap vermesi gerekmektedir.

CT Haber olarak CESARET’le kentte 'Vatandaşın Duygularını Sömüren, birlik ve beraberlik duygusuna zarar veren bu şahıs yada şahısların yakalanmasını TALEP EDİYORUZ.

Bir kez daha açıkça söylemek isteriz ki ;BU KENT İÇİN GERÇEK KİMLİKLERİ İLE SÖYLEYENLERE LAFIMIZ YOK

Nevşehir halkı için hizmet ettiklerini iddia eden ve bu amaçla paylaşım yaptıklarını öne süren sahte hesapların kullanıcıları, vatandaşın savunucusu olduğu iddiası ile yine halkımızın duygu ve düşüncelerini sömürmeye devam ediyor. Bununla birlikte kişisel hak ve hürriyetleri zedeleyecek, sahte ve asılsız ifadelerle belli şahıslara veya zümrelere saldırılarda bulunuyor. Bu kapsamda emniyet güçlerinin de gerekli olduğunda inceleme yaptığı ve sonuçlarının hapis cezasına kadar gidebileceği paylaşımlara halkımızın temkinle yaklaşması gerekiyor.

İşte o paylaşımlardan bir kaçı…..

Nevşehir Kulisinin sayfasını kapatıldığı içeren ekran fotoğrafı

Sayfayı kapatmasını sebep olan bir önceki haberimiz ve paylaştığımız mesajlar

NEVŞEHİR GERÇEKLER HESABI İŞTE O HESABIN RESMİ VE LİNKİ TIKLAYIN

09 Ağustos 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?