Başkanlık Sistemi Olumsuz Dedi Sonra MHP'den Milletvekili Aday Adayı Oldu !

Nevşehir ilinde kendini düğün,sünnet ve açılış organizasyonu işleri yaparak yada bir partiye yapışıp ihale peşinde koşan kısacası omurgasız olan diğer haber yayın organlarından (onlar kendini çok biliyor) farklı haberler ile kentte medyada oluşan eksiklikleri tamamlamaya devam ediyoruz.

Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir ilinde kendini düğün,sünnet ve açılış organizasyonu işleri yaparak yada bir partiye yapışıp ihale peşinde koşan kısacası omurgasız olan diğer haber yayın organlarından(onlar kendini çok biliyor) farklı haberler ile kentte medyada oluşan eksiklikleri tamamlamaya devam ediyoruz.

HAKKIMIZDA BİRİLERİNİN TARAFI OLANLAR KONUŞMAYA DEVAM EDECEKTİR! BUNUN BİLİCİNDEYİZ.

Nevşehir ilinde seçimden öncede doğruları yazmaktan asla vazgeçmedik seçimden sonrada vazgeçmeyeceğimizi herkesin bilmesini istiyoruz. Bizlere yani CesareT Gazetesi (CT Haber) ekibinin gözünü budaktan sakınmayacağını tüm kent öğrenmiş durumdadır. Çamur atarak değil gerçekleri söyleyerek haberlerimizi öyle lafla değil belgeler ile hemde haber farklı belge farklı haberler ile de değil tam gediğine koyarak işimizi yapmaya kamuoyunu aydınlatıyoruz.

GERÇEKLER İSE ACIDIR

Nevşehir ilinde haber hayatına başladığımız ilk günden son güne kadar cesaretle yaptığımız haberlerden dolayı bizi avucunun içine alamayan, açığımızı bulamayan kendilerinin oluşturduğu pis sistemlerine sokamayan bir çok kişi para istedi vermedik ondan haber yaptı diye hep çamur attılar ilerleyen günlerde de çamur atmaya devam edecekler. Ancak biz hep gerçekleri söylemekten asla çekinmeyeceğiz.

CT Haber Merkezimiz olarak “Nevşehir'de Hükümet Sistemine Karşı Olan Milletvekili Aday Adayı Kim ?” diye yapmış olduğumuz haber sonrası telefon yağmuruna tutan ve bu kişinin kim olduğunu merak edenler hatta siz bu kişiyi açıklamazsınız ! Bazı haber organları gibi o kişiden bir şey alıp haberi yapmazsınız şeklinde bir çok telefon aldık bundan önceki haberlerimizde olduğu gibi…….

Peki kim bu Milletvekili aday adayı ?

16 Nisan Referandumu öncesi TBMM’de Cumhurbaşkanı Sistemi maddeleri kabul edilirken sosyal medya hesabından neler yazmış neler paylaşmış CT Haber radarına yakalanmış.

Sonra çıkmış Evet oyu kullandım diye etrafındakilere çaka satmış. Sistemin akıl babası olan Dr. Devlet Bahçeli’nin partisinden milletvekili aday adayı olmuş. Cumhur İttifakı Milletvekili aday adayıyım diye Nevşehir’deki billboardlarda reklamını astırmış.

Bu kişi MHP Milletvekili Aday Adayı Arb. Av. Fazlı Koç’dan başkası değildir.

BU NE PERHİZ BU NE LAHANA MADEM KARŞISIN FİKİR BABASI BAHÇELİNİN PARTİSİNDEN NEDEN ADAY ADAYI OLURSUN...

Peki Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde olumsuzluk olduğunu belirten Fazlı Koç, daha siyasete girmeden yalan yanlış bilgiler ile kendini haklı göstermeye çalışması iyi bir siyasetçi olacağı göstergesi midir? Bunu halkımızın takdirine bırakıyoruz. Paylaşımlarını da MHP Genel Başkanı Dr Devlet Bahçelive Nevşehir MHP İl Başkanlığının takdirlerine sunuyoruz.

15 Mayıs 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?