Nevşehir Bürokrasine Neşter Çok Yakında Vuruluyor !

Cumhurbaşkanı Erdoğanın tam desteğini alarak Nevşehir AK Parti İl Başkanı olan Mustafa Rauf Yanar, yönetimdeki çatlaklar olmasına rağmen işini layıkıy...

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Erdoğanın tam desteğini alarak Nevşehir AK Parti İl Başkanı olan Mustafa Rauf Yanar, yönetimdeki çatlaklar olmasına rağmen işini layıkıyla yapmaya devam ediyor.

Yıllardır şehirde dağınık olan AK PARTİ sinerjisini yeniden toparlamak için uğraş veren Yanar’ın özellikle BECERİKSİZ BÜROKRATİK yapılanmaya aman vermeyeceği belirtiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın tam desteğini alarak şehirde onu temsil eden Mustafa Rauf Yanar’a kurumlardan adeta şikayetler yağıyor.

Çalışmayan, üretmeyen, günü kurtaran, hiçbir kaygı ve hassasiyeti olmayan kurum yöneticileri hakkında Yanara ulaşan duyarlı vatandaşlar, şehirdeki bir değişimin elzem olduğunu dile getiriyorlar.

Yolsuzluk, hukuksuzluk, liyakatsizlik, su istimal gibi konularda son derece hassas olan İl Başkanı Yanar ve ekibinin, şehrin geleceğine dair önemli düşünceleri siyaseten hayata geçireceği öngörülüyor.

AK PARTİnin Genel Seçimlerde kaybettiği oyları yeniden AK PARTİde toparlama derdine düşen ve bu oyları toparlamak için yoğun koşturma içinde olan AK PARTİ teşkilatının, yıllardır ihmal edilen TEŞKİLAT BİRLİKTELİĞİNİ de sağlaması için emin adımlar atılmaya çalışıldığı öğrenildi.

Nevşehir bürokrasinde görev yapan kişiler tek tek ele alındığı 2019 – Ocak ayından önce bazı kurumlara neşter vurulacağı öğrenildi.

12 Eylül 2018 Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?