FETÖ'nün Sübliminal İhanetinde Kimler Var ?

Nevşehir´in en yeni ancak en cesaretli yerel gazetesi olan CESARET GAZETESİ, FETÖ yapılanmasının perdelerini aralamaya devam ediyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehirin en yeni ancak en cesaretli yerel gazetesi olan CESARET GAZETESİ, FETÖ yapılanmasının perdelerini aralamaya devam ediyor.

Yaklaşık 10 yıl önce bu yapı yüzünden mağdur olan CT Haber , FETÖ yapılanması hakkında çarpıcı bir bilgiye daha ulaştı.

FETÖnün 7 ŞUBAT Mit krizi ve 17-25 Aralık operasyonlarından önce çok ciddi alt yapı çalışması yaparak bu ihanete zemin hazırladığı belirtiliyor.

Halkın gözünde de bu operasyonları haklı göstermek amacıyla subliminal mesajları kullanan FETÖ, bünyelerinde var olan yayın gurupları ile de bu mesajları milyonlarca insana ulaştırdığı vurgulandı.

Haber Merkezimize ulaşan çarpıcı bir bilgi ise dikkat çekici. FETÖnün 7 Şubat Mit Krizi ve 17-25 Aralıktan önce SIZINTI DERGİSİ, diğer dergileri ve SAMANYOLU TV programları vasıtasıyla subliminal etkiler yaptığı bilgilerine ulaşıldı.

Toplumda isim yapmış akademisyen, yazar, ekonomist, bilim insanı gibi farklı nitelikte insanları bu dönemde kadrolarına dahil ederek, toplumu etkileme yolunu seçtikleri belirtiliyor.

DEVLET, bu ihanet yapısının ne yapacağını yavaş yavaş çözmeye başlamışken, bu çözülmeyi aza indirmek isteyen FETÖ akil insanlarının, toplum katmanlarının her birimine ulaşmak için yoğun çaba sarf ettikleri, DERGİ ve TELEVİZYONLARI vasıtasıyla subliminal mesajlar oluşturarak kitleleri etkilemeye çalıştıkları haber merkezimizin ulaştığı bilgiler arasında.

FETÖ ihanet hareketinin TÜRKİYEyi işgale hazır hale getirme projesinin en önemli TRUVA ATLARINDAN olan DERGİLERİ ve Televizyonlarında görev alan, yazı yazan, etkinliklerine iştirak eden isimlerden NEVŞEHİR’de de böyle kişilerin olduğu belirtiliyor.

Özellikle 7 ŞUBAT MİT Krizinden önce başlayan bu ihanet hareketinin, yayın organları ile içli dışlı olan isimlerin Nevşehir dahil bir çok ilde hangi kurumlarda oldukları ve şuan hangi görevi ifa ettiklerinin zamanla ortaya çıkacağı ifade ediliyor.

FETÖ yapılanmasını iyi tanıyan CT HABER düşünce ekibi, bu yapının kalıntılarının bölünmelere uğramasının muhtemel olması ile birlikte, kendi içlerinde yine ekip ruhu ile kendilerini kollamalarının kuvvetle muhtemel olduğunu dile getiriyor.

Yan Cemaatler veya tarikatlara da girme becerisi ÇOK İYİ gösteren etkin isimlerin BYLOCK kullanmadıkları hatta FETÖye de hakaret ederek kendilerini gizlemelerinin olası olduğu yorumları yapılıyor.

Bu konuda Nevşehir ve FETÖ yapılanmasını ilgilendiren bilgi ve belgelerinizi bizleri ulaştırdığınız takdirde gerekli yerlere ulaşmasını sağlayacağımızın bilinmesini istiyoruz.

10 Ağustos 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?