Nevşehir Belediye Başkanı Seçen, Sorunlara Yerinde Çözüm Üretiyor

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, sosyal yaşam alanlarında ortaya çıkan sorunları yerinde inceliyor ve çözüm önerilerini geliştiriyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir Belediye BaşkanıAtilla Seçen, sosyal yaşam alanlarında ortaya çıkan sorunları yerinde inceliyorve çözüm önerilerini geliştiriyor.

Yoğun çalışma programınakarşın, vatandaşların toplu yaşam merkezlerinde karşılaştıkları sorunlarailişkin olarak ,yerinde tespit etmek amacıyla beraberinde Park ve BahçelerMüdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü birimlerinin yöneticileri ile birlikte bugünMehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne gelen Belediye Başkanı Atilla Seçen,vatandaşların ilgisi ile karşılaşıyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesiyeni TOKİ bloklarının bulunduğu alanda karşılaşılan sorunları yerinde tespiteden Belediye Başkanı Atilla Seçen, TOKİ 1. Etap Vaiz Mehmet Yılmaz HocaCamiinde devam eden Yaz Kursuna katılan öğrencilerle de bir araya geldi.Düzenlenen eğitimlerle ilgili olarak Camii imam-hatibi Hasan Yüksel’ denbilgiler de alan Belediye Başkanı Atilla Seçen, öğrencilere başarılar dileğindebulundu ve onlar ile fotoğraf çektirdi.

TOKİ blok yöneticilerinin yanısıra vatandaşlarında hazır bulunduğu inceleme ziyaretleri sırasında, TOKİ 2.Etap Camiinin altından başlayıp, 2. Etap başlangıcına kadar olan alandakiderede ıslah amaçlıçalışmaların yapılmasının zorunlu hale geldiğini dilegetiren Belediye BaşkanıSeçen,bu konuda birim yöneticilerine sorunununçözümüne yönelik talimat verdi.

Bölge halkının yol ve çevredüzenlemesine yönelik isteklerini de değerlendiren Belediye Başkanı AtillaSeçen, daha sonra Mehmet Akif Ersoy Konağı’na geçerek burada dinlenenvatandaşlarla da bir süre görüştü ve gerçekleştirilen tespit çalışmalarınailişkin olarak Belediye hizmet birim yöneticileri ve TOKİ bloksorumlularının da katılımı ile bir toplantı düzenleyerek yapılması gerekliişlemlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Nevşehir Belediye BaşkanıAtilla Seçen daha sonra Yeni Sanayi Sitesinde gezi ve incelemelerdebulundu. Seçen, sanayi esnaflarının Yeni Sanayi Sitesi girişinde bulunan yeşilalanın etkin bir şekilde değerlendirilmesi yönündeki isteklerini, NevşehirBelediyesi birim yöneticileri ile de görüştü. Seçen bu alanın gerek sanayiesnafları ve gerekse sanayiye gelen vatandaşların ortaklaşakullanabilecekleri daha modern bir alan haline gelmesi yönündede çalışmaların en kısa süre içerisinde başlatılacağı sözü verdi.

11 Temmuz 2018 Nevşehir- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket CT Haber Sitemizin Yeni Görünümünü Beğendiniz mi ?